Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

GOP Üniversitesi KPSS 50 Puanla 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

GOP Üniversitesi KPSS 50 Puanla 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
GOP Üniversitesi KPSS 50 Puanla 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

GOP Üniversitesi KPSS 50 Puanla 17 Kamu Personeli Alımı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi kamu personeli alımı ilanı duyurdu. Yayımlanan alım ilanına göre Kamu Üniversiteleri arasında yer alan Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi GOP KPSS 50 puanla farklı mesleklerden toplamda 17 kamu personeli alımı yapacak.

Kadro dağılımı aşağıdaki gibidir

  • Psikolog – 1 Kişi
  • Hemşire – 10 Kişi
  • Teknisyen – 1 Kişi
  • Destek Personeli – 5 Kişi

Başvurular başladı

Adaylar Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi kamu personeli alımı ilanı için başvurularını 24 Temmuz – 8 Temmuz 2022 tarihleri arasında Üniversitenin web sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen yada posta yolu ile Üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına yapabilecekler.

Aranan nitelikler ve KPSS taban puan şartları aşağıdaki gibidir

GOP Üniversitesi KPSS 50 Puanla 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak! GOP Üniversitesi KPSS 50 Puanla 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak! GOP Üniversitesi KPSS 50 Puanla 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Genel Şartlar 

  • Türk Vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerin aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  • Erkek adayların muvazzaf askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, erteletmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak.
  • 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Özel Şartlar

Şoförlük için Aranan Özel Şartlar

Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş ve 30 yaşından gün almamış olmak.

Üniversitemiz tüm yerleşkelerinde (il ve ilçe) ve dışında vardiyalı/nöbet usulü sistemde şoför olarak çalışmaya ve sağlık yönünden (ruhsal-fiziksel) herhangi bir engeli bulunmadığını belgelendirmek.

Temizlik Görevlisi için Aranan Özel Şartlar

Hijyen belgesine sahip olmak

Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş ve 30 yaşından gün almamış olmak.

Üniversitemiz tüm yerleşkelerinde (il ve ilçe), iç ve dış mekânda vardiyalı/nöbet usulü sistemde, temizlik hizmetlerinde çalışmaya sağlık yönünden (ruhsal-fiziksel) herhangi bir engeli bulunmadığını belgelendirmek.

GOP Üniversitesi KPSS 50 Puanla 17 Kamu Personeli Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu