Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Güngören Belediyesi İkamet Şartsız 25 Zabıta Memuru ve Memur Alımı Yapacak!

Güngören Belediyesi İkamet Şartsız 25 Zabıta Memuru ve Memur Alımı Yapacak!
Güngören Belediyesi İkamet Şartsız 25 Zabıta Memuru ve Memur Alımı Yapacak!

Güngören Belediyesi İkamet Şartsız 25 Zabıta Memuru ve Memur Alımı

İstanbul Güngören Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanı duyurdu. İlçe Belediyesi sitesinden yayımlanan duyuruya göre İstanbul Güngören Belediyesi ikamet şartsız 25 zabıta memuru ve memur alımı yapacak.

Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olanlar başvuru yapabilir

İstanbul Güngören Belediyesi Zabıta Memuru ve memur Alımı ilanına göre lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurul yapabilirler.

İkamet şartı yok 

Başvuru yapacak adaylardan ikamet şartı aranmayacak. İlanda belirtilen KPSS türlerinden belirtilen taban puana sahip olan adaylar başvurularını yapabilirler.
Başvurular ne zaman yapılacak ?

Adaylar İstanbul Güngören Belediyesi Zabıta Memuru Alımı ilanı için başvurularını 29/06/2022 – 01/07/2022 tarihleri arasında (mesai günlerinde saat 09:00-16:30) Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Güven Mahallesi Marmara Caddesi No:38 GÜNGÖREN/İSTANBUL adresindeki Güngören Belediye Başkanlığı) şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapabilecekler.

KPSS 60 Puan Şartı

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylardan mezun oldukları son okul türüne göre ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almaları şartı aranıyor.

Kadro dağılımı 

  • Zabıta Memuru –  20 Kişi
  • Memur – 5 Kişi
Başvuru Genel Şartları 

  • Türk vatandaşı olmak.
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak.
  • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Güngören Belediyesi İkamet Şartsız 25 Zabıta Memuru ve Memur Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu