Kamu Personel AlımıMemur Alımı

İBB KPSS’siz, Danıştay, TSE 177 Personel Alımı Son Başvuru 20 Ocak!

İBB KPSS'siz, Danıştay, TSE 177 Personel Alımı Son Başvuru 20 Ocak!
İBB KPSS’siz, Danıştay, TSE 177 Personel Alımı Son Başvuru 20 Ocak!

İBB KPSS’siz, Danıştay, TSE 177 Personel Alımı Son Başvuru 20 Ocak

Yerel yönetimlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve kamu kurumu olan Danıştay ile Türk Standartları Enstitüsü geçtiğimiz günlerde yayımlamış olduğu alım ilanlarında toplamda 177 Personel alımı yapacaklarını duyurdu. Alım ilanlarında adaylardan KPSS puanı aranmaması ise binlerce adayı sevindirdi.

Başvurularda son gün 20 Ocak

İBB, Danıştay ve TSE tarafından yayımlanan alım ilanlarına göre genel ve özel şartları taşıyan adaylar için başvuru süreci son ermek üzere. 3 kuruma başvuru için 20 Ocak 2022 tarihi son gün olarak açıklanırken, oisbuis.com ekibi olarak alım ilanlarını sizler için tek sayfada topladık..

İBB KPSS’siz En Az Lise Mezunu 165 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İstanbul Gaz ve Doğalgaz Dağıtım A.Ş – İGDAŞ en az lise mezunu olmak şartıyla farklı mesleklerde toplamda 165 Personel Alımı için resmi olarak ilana çıktı.İGDAŞ tarafından yayımlanan İŞKUR iş ilanına göre farklı mesleklerde teknisyen ve tekniker pozisyonları için farklı mesleklerde toplamda 165 personel alımı için adaylardan KPSS puanı aranmayacak. İlanı detayları için TIKLAYIN

 

Danıştay En Az Lise Mezunu 5 Personel Alımı 

Danıştay tarafından yayımlanan alım ilanına göre,en az lise mezunu olmak şartıyla toplamda 5 personel alımı yapılacak. Alımlarda sözlü sınav ile yapılacak olup, başvuru yapan adaylardan mezun oldukları okul türüne göre KPSS puan türünde en az 60 şartı aranacak.

Adaylar Danıştay En Az Lise Mezunu 5 Personel Alımı ilanı için başvurularını 20 Ocak 2022 tarihine kadar, Danıştay Bakanlığı kurum internet adresi veya kariyer kapısı üzerinden yapabilecekler.

Başvuru adresi : https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/

Danıştay En Az Lise Mezunu 5 Personel Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

 

TSE 7 Kamu Personeli Alımı

Türk Standardları Enstitüsü, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı emrinde görevlendirmek üzere yüksek maaşlar toplamda 7 bilişim personeli alımı yapacağını resmi gazete’de duyurdu. Belirtilen alım ilanına göre alımlar kurum tarafından yapılacak olan sınava göre alınacak ancak adaylar bu sınava KPSS p3 puanına göre davet edilecek.

Adaylar TSE 7 Kamu Personeli Alımı ilanı için başvurularını 20/01/2022 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar eDevlet üzerinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi. cbiko.gov.tr üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Adaylar başvuru için gerekli belgeleri başvuru sisteminde belirtilen yerlere “.jpeg veya .pdf formatında” yükleyeceklerdir. Posta ve şahsen yapılan başvurular dikkat alınmayacaktır.

Başvuru adresi : https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/

TSE 7 Kamu Personeli Alımı ilanı detayları içinTIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu