Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İçişleri Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
İçişleri Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İçişleri Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Kamu Personeli Alımı

İçişleri Bakanlığı kamu personeli alımı yapacak. Resmi Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre İçişleri Bakanlığı bilgi işlem genel müdürlüğü’nde istihdam etmek üzere 9 bilişim personeli alımı yapacak.

Başvurular başladı

Adaylar İçişleri Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Kamu Personeli Alımı ilanı için başvurularını 24 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden çevrimiçi olarak yapabilecekler. Şahsen başvurular kabul olmayacak.

Kadro dağılımı ve ödenecek ücret

İçişleri Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Yazılı ve Sözlü sınav yapılacak

Yazılı sınav 02 Ağustos 2022 Salı Günü İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Başkanlığı (Çamlıca Mah. 122. Sok. No:4 Lalegül / Yenimahalle/ANKARA) adresinde yapılacaktır. Sınav saati, yazılı sınava girmeye hak kazanan aday listesi ile birlikte yayınlanacaktır.
Sözlü sınav 10-11 Ağustos 2022 tarihlerinde İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda (İnönü Bulvarı No: 4 A- Blok Kat: 2 Bakanlıklar/ANKARA) adresinde yapılacaktır.

Başvuru şartları neler ?

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

İçişleri Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Kamu Personeli Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu