Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
İstanbul Medeniyet Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi resmi gazete’de yayımlanan alım ilanına göre en az lise mezunu olmak şartıyla kendi birimlerinde görevlendirmek üzere farklı pozisyonlarda toplamda 17 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

KPSS şartı ;

Üniversite tarafından yayımlanan alım ilanına göre, adaylardan mezun oldukları okul derecesine göre (Lise , Önlisans , Lisans) KPSS P94, KPSS P93, KPSS P94 puan türünde en az 60 puan alma şartı aranıyor.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar başvurularını 14 – 28 Ocak 2022 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden İstanbul Medeniyet Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden yapabileceklerdir.

Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabilecektir
Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece bir unvan için başvuru yapabilecektir. Birden fazla kadroya başvuru yapanların başvuruları kabul edilmeyecektir. Aranan şartlardan herhangi birini taşımadığı tespit edilen adayların başvuruları geçerli sayılmayacaktır.

Kontenjan Dağılımı ;

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak! İstanbul Medeniyet Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak! İstanbul Medeniyet Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak! İstanbul Medeniyet Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Sonuçların açıklanması;

Asil ve yedek kazanan adayların listesi, atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek belgeler ve diğer hususlar başvuru bitim tarihinden itibaren 15 (on beş) iş günü içinde Üniversitenin https://personel.medeniyet.edu.tr /tr internet adresinde yayımlanacaktır. Ayrıca, adaylar yerleştirme sonuçlarına ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı üzerinden görüntüleyebileceklerdir.

Başvuru için genel şartlar aşağıdaki gibidir ;

1) Başvuracak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.
2) Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. (Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Destek Personeli pozisyonları için)
3) ) Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması gerekmektedir.
4) Üniversitemizin tüm yerleşkelerindeki iç ve dış mekânlarda vardiyalı sistemde çalışmaya engel bir durumu bulunmamak (Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Destek Personeli pozisyonları için)
5) 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak (Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonu için).
6) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu