Kamu Personel Alımıİşçi Alımı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı!

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı tüm iş yerlerinde işçi kadrosunda istihdam edilmek üzere kura ve sözlü sınav ile 30 sürekli işçi alımı yapılacaktır.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı! - Tablo 1 İstanbul Medeniyet Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı! - Tablo 2 İstanbul Medeniyet Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı! - Tablo 3 İstanbul Medeniyet Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı! - Tablo 4 İstanbul Medeniyet Üniversitesi 30 Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı! - Tablo 5

Başvuru Şartları Nelerdir?

1) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine ilişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

2) 18 yaşını tamamlamış olmak.

3) Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

4) Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek hastalığı bulunmamak.

5) Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

6) Tüm iş kollarına başvuracaklar için bu şartlar yanında ayrıca; 26/09/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile;

  • Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak.
  • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkûm olmamak.
  • Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

7) Öncelikli sayılan adayların anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmaları gerekmektedir.

8) Diğer hususlarla ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilecektir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 7 Aralık ile 11 Aralık tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu internet sitesinden online olarak veya İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

İlanla İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu