Kamu Personel Alımıİşçi Alımı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa 55 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı İle 5 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı!

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa 55 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı İle 5 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa bünyesinde istihdam edilmek üzere 55 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ile 5 Güvenlik Görevlisi olmak üzere toplam 60 personel alımı yapacaktır. Yapılacak alımlarla ilgili detaylar belli oldu.

HASTA VE YAŞLI BAKICISI İÇİN ARANAN ÖZELLİKLER

1. ORTAÖĞRETİM KURUMLARININ HASTA VE YAŞLI HİZMETLERİ ALANININ ENGELLİ BAKIMI, HASTA BAKIMI VE YAŞLI BAKIMI DALLARINDAN YADA SAĞLIK HİZMETLERİ ALANININ, EBE YARDIMCILIĞI, HEMŞİRE YARDIMCILIĞI VE SAĞLIK BAKIM TEKNİSYENLİĞİ DALLARININ BİRİNDEN MEZUNU OLMAK,

2. 30 YAŞINI DOLDURMAMIŞ OLMAK.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İÇİN ARANAN ÖZELLİKLER

1. EN AZ ORTAÖĞRETİM EN FAZLA ÖNLİSANS MEZUNU OLMAK,

2. MÜRACAT TARİHİ İTİBARİYLE EN AZ 3 YILLIK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ KİMLİK KARTI SAHİP OLMAK,

3. 30 YAŞINI DOLDURMAMIŞ OLMAK.

Başvuru Şartları Nelerdir?

1 – Türk vatandaşı olma,

2 – 18 yaşını tamamlamış olmak,

3 – Türk Ceza Kanunun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4 – Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

5 – Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuata uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir,

6 – Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında red edilecektir.

7 – Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uyulacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğe madde 16 ‘ya göre ” Kamu kurum ve kuruluşlara işe yerleştirilecek kişileri ; Kurum tarafından gönderilen listedeki adaylar arasında yapacağı sınav ile belirlenir. Ancak temizlik hizmetleri, güvenlik ve koruma hizmetleri, bakım ve onarım hizmetleri için yapılacak alımlarda sadece sözlü yöntem kullanılarak sınav yapılır.” denildiğinden sözlü sınav sonucunda başarılı olmak,

8 – Diğer hususlarda ilgili mevzuat / yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

Başvuru Şekli 

Başvuru yapacak olan kişilerin 9 Kasım 2020 tarihi ile 14 Kasım 2020 tarihleri arasında İŞKUR’un resmi internet sitesine girerek başvuru yapması gerekir.

Kura Tarihi ve Yeri

Noter kurasına katılacak olanların isim listesi 17/11/2020 günü (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır.

Noter huzurunda kura çekimi 19/11/2020 Perşembe günü saat 10:30 da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No:7 Avcılar-İstanbul)yapılacaktır.

İlanla İlgili Detaylı Bilgi Edinmek İçin TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu