Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

İTÜ 33 Bin Maaşla Personel Alımı Yapacak!

İTÜ 33 Bin Maaşla Personel Alımı Yapacak!
İTÜ 33 Bin Maaşla Personel Alımı Yapacak!

İTÜ 33 Bin Maaşla Personel Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi memur personel alım ilanı yayımladı. Devlet Üniversitesi olan ve İstanbul’da eğitim öğretim hizmeti veren İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ yayınlamış olduğu duyuruda 33 bin maaşla bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu.

Yazılı ve sözlü sınav ile alım olacak

Yazılı ve sözlü sınava katılacak adayların seçimi 2020 KPSSP3 sınav sonuç belgesi puanının yüzde yetmiş ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak alınacak personel sayısının on (10) katı aday arasından yapılacaktır.
Kadro dağılımı 

  • Kıdemli Ağ uzmanı  ( 1 Kişi – Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katına Kadar)

Başvurular ne zaman ? 

Adaylar başvurularını 11 – 25 Nisan 2022 tarihleri arasında  İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası K:3 Maslak / İSTANBUL adresine şahsen yapabileceklerdir.
Sınav yazılı ve sözlü olarak iki aşamalı olarak yapılacaktır

Sınava girecek adayların listesi, sınav yeri, sınav tarihi ve sınav yerinin açık adresi www.pdb.itu.edu.tr sitesinden 29.04.2022 tarihinde ilan edilecektir. Ayrıca adaylara yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

Ödenecek ücret

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesine Kıdemli Ağ uzmanı olarak alınan kişiye aylık ödenecek ücret Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katına Kadar olarak belirlenmişti. 2022 yılı belirlenen brüt ücret 11.221,37 TL’dir. ( 1 kat)

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, mesleki tecrübeye sahip bulunmak
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ 33 Bin Maaşla Personel Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu