Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Kafkas Üniversitesi 31 Sağlık Personeli Alımı Yapacak!

 

Kafkas Üniversitesi 31 Sağlık Personeli Alımı Yapacak!

Kafkas Üniversitesi 31 Sağlık Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşları personel alımlarına devam ederken ,Kafkas Üniversitesi 31 Sağlık Personeli Alımı için Resmi Gazete’de alım ilanına çıktı. Üniversite giderlerini özel bütçeden karşılama üzere , Hemşire , Ebe, Eczacı, Biyolog ve Sağlık Personeli unvanlarında toplamda 31 sağlık personeli alımı yapacak. Alımlar 2020 yılı KPSS (B) grubu puana göre yapılacak sıralama esas alınmak suretiyle yapılacak.

KPSS şartı var mı ?

Üniversitenin yayımladığı resmi alım ilanına göre, Eczacılık hariç olmak üzere Hemşire , Ebe, Biyolog ve Sağlık Personeli alımları 2020 yılı KPSS (B) grubu puana göre yapılacak sıralama esas alınmak suretiyle yapılacak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Şartları sağlayan adaylar başvurularını 11-25 Kasım 2021 tarihleri arasında,  şahsen veya posta yoluyla KAFKAS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI KAT: 2 MERKEZ/KARS adresine yapabileceklerdir.

 

Alınacak , Unvan , adet ve Aranan Nitelikler aşağıdaki gibidir.

Kafkas Üniversitesi 31 Sağlık Personeli Alımı Yapacak!

Başvuruların duyurulması 

Değerlendirmeler KPSS puan sıralamasıyla yapılacak olup (Eczacı pozisyonu hariç), KPSS puanlarının eşit olması durumunda önce mezuniyet diploma notu yüksek olan, aynı olması halinde diploma tarihi itibariyle mezuniyet tarihi önce olan, bunun da aynı olması halinde doğum tarihi önce olan adaya öncelik tanınır.

Bilinmesi gereken diğer bilgiler 

*Hemşirelik Bölümüne eşdeğer diğer bölüm mezunları, hemşire unvanına başvuru yapamaz.
**Eczacı unvanına başvuran adayların ibraz ettiği diploma veya geçici mezuniyet belgelerinde (aslı gibidir onaylı sureti veya kare kodlu e-Devlet çıktısı ve transkript) diploma puanı bulunmak zorunludur. Aksi takdirde başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. Eczacı pozisyonuna başvuracak adaylardan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS puanı şartı aranmamaktadır. Aday sayısının kadro pozisyonu sayısından fazla olması durumunda bu pozisyon için adayların mezuniyet notu yüksek olandan başlanarak sıralama yapılacaktır. Mezuniyet notunun eşit olması halinde ise mezuniyet tarihi eski olana öncelik verilecektir. Bu durumunda aynı olması halinde doğum tarihi önce olan adaya öncelik tanınacaktır.

Sağlık Personeli Alımı İlanın Tam Metni İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu