Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Kamu Üniversitesi 90 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Kamu Üniversitesi 90 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
Kamu Üniversitesi 90 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Kamu Üniversitesi 90 Sözleşmeli Personel Alımı

Kamu üniversiteleri kendi bünyelerinde farklı branşlarda görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımlarına devam ediyor. Son olarak Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü, kendi bünyesinde görevlendirme üzere ve KPSS puan sırası esas alınmak suretiyle (eczacı pozisyonu hariç) toplam 90 adet sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Başvuruları Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak ? 

Koruma ve Güvenlik görevlisi ,Hemşire , ebe, sağlık teknikeri , eczacı, fizyoterapist, röntgen teknisyeni ve teknisyen pozisyonlarına başvuru yapmak isteyen adaylar 5 – 20 Kasım 2021 tarihleri arasında başvurularını Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta ile müracaat edebileceklerdir. Ancak Koruma ve Güvenlik görevlisi pozisyonuna başvuru yapacak adaylar başvurularını şahsen yapmaları gerektiği ilanda belirtildi.

KPSS Şartı 

İlanda belirtilen pozisyonlara başvuru yapacak adaylar eczacı unvanı hariç , KPSS şartı aranmaktadır. Alımlarda  Ortaöğretim mezunları için 2020 dönemi KPSS P94 puanı ,  Ön lisans mezunları için 2020 dönemi KPSS P93,  Lisans mezunları için 2020 dönemi KPSS P3 puanı değerlendirilecektir.

Kadroların Dağılımı Aşağıdaki gibidir.

tokat gaziosmanpaşa personel alımı

tokat gaziosmanpaşa personel alımı

tokat gaziosmanpaşa personel alımı

tokat gaziosmanpaşa personel alımı

tokat gaziosmanpaşa personel alımı

Sonuçların duyurulması 

KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların (Eczacı pozisyonu hariç) isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç beş (5) iş günü içerisinde http://www.gop.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Yerleştirilecek sözleşmeli personel pozisyonu kadar aday asıl diğer başvuranlar yedek olarak belirlenecektir. Asıl kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Belirtilen sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleşmeye hak kazanan adayların sınav sonucunun http://www.gop.edu.tr internet adresinden ilanından itibaren 10 (on) gün içinde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

 

İlanın tam metni için tıklayın

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu