Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Kamuya 4.385 Memur Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı!

Kamuya 4.385 Memur Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı!
Kamuya 4.385 Memur Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı!

Kamuya 4.385 Memur Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı!

Kamu kurumları 2022 yılı genel bütçelerinin onaylanmasıyla birlikte, personel planlamalarını yapmaya başladı ve bu doğrultuda Ocak ayı içerisinde personel ihtiyaçların gidermek için memur alım ilanına çıktı. Bu kapsamda bazı bakanlıklar ve kamu üniversiteleri geçtiğimiz hafta yayınladıkları memur alım ilanlarında kamuya farklı pozisyonlarda toplamda 4.385 memur alımı yapılacağını duyurdu.

Başvurular Ocak ayı içerisinde yapılıyor

Yayımlanan memur alım ilanlarına göre bazı bakanlık ve kamu üniversitelerine memur alımları için başvuruları Ocak ayı içerisinde yapılacak ve alım süreci tamamlanacak. Bizlerde OİSBUİS ekibi olarak geçtiğimiz hafta yayınlanan 4.,385 memur alım ilanını sizler için tek sayfada topladık.

Aile Bakanlığı 4.175 Memur Alımı (1.500 ASDEP Alımı Kılavuzu)

2022 yılı birlikte, yeni yıl bütçeleri ve personel planlamalarını tamamlayan bir çok Bakanlık memur alımı için duyurular yayınlarken, büyük bir alım haberi de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan geldi. Aile Bakanlığı yapmış olduğu son dakika duyurusuyla 1.500’ü ASDEP toplamda 4.175 memur alımı yapacağını duyurdu. Resmi gazete’de yayımlanan alım ilanı göre pozisyonlara başvuru yapan adaylardan KPSS P3  puan türünde en az 60 puan almaları şartı aranıyor.Alımlar kurum tarafından yapılacak sözlü sınav olacak ve sözlü sınav Ankara’da yapılacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Hitit Üniversitesi KPSS 55 Puanla 25 Memur Alımı

Çorum’da eğitim veren ve kamu üniversitesi olan Hitit Üniversitesi farklı pozisyonlarda görevlendirmek üzere KPSS 55 puanla toplamda 25 memur alımı yapacağını duyurdu.Resmi gazete’de yayımlanan alım ilanına göre adaylar KPSS puan sıralamasına göre yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın alınacak. Ayrıca adaylar pozisyonlara başvuru için KPSS P94 puan türünde en az 55 puan almaları isteniyor. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi KPSS Taban Puansız 25 Güvenlik ve Destek Personeli Alımı 

Kamu üniversiteleri arasında bulunan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirmek üzere KPSS taban puansız toplamda 25 adet Güvenlik ve Destek Personeli alımı yapacak. Yayımlanan alım ilanına göre KPSS puan sıralamasına göre yapılacak. Başvuru için adaylardan mezun oldukları okula göre KPSS p93 ve KPSS P94 puan türü istenecek. Başvuru için herhangi bir taban puan aranmıyor. İlanın detayları için TIKLAYIN

Muş Alparslan Üniversitesi En Az Ortaöğretim 50 Kamu Personeli Alımı İlanı

05 Ocak 2022 Tarihli ve 31710 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan ilana göre Muş Alparslan Üniversitesi En Az Ortaöğretim Mezunu olmak şartıyla 50 Kamu Personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan alım ilanına göre adaylar  2020 yılı KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın alınacak. Ayrıca adaylardan tüm pozisyonlara başvuru için en az 60 puan alma şartı isteniyor. İlanın detayları için TIKLAYIN

İMMİB Farklı Bölümlerden 30 Memur Alımı

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri – İMMİB kendi bünyesinde görevlendirmek üzere farklı bölümlerden mezun toplamda 30 memur alımı yapacağını duyurdu. Alınan personeller İdari Memur ve Uzman Yardımcısı kadrolarında istihdam edilecek. Alımlar sözlü sınav ile yapılacak olup,şartları sağlayan ve başvuru yapacak adaylarda mezun oldukları bölüme göre KPSS puan türünde en az 70 puan almaları istenecek. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 12 Branşta 80 Güvenlik, Hemşire, Ebe, Tekniker, Teknisyen Alımı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 12 Branşta 80 Güvenlik, Hemşire, Ebe, Tekniker, Teknisyen Alımı için resmi olarak ilan yayınladı.Açıklanan resmi alım ilanına göre 12 branşa yapılacak olan 80 personel alımı 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle yapılacak. İlanın detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu