Kamu Personel AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor! Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere belirlenen pozisyonlara sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı - Tablo 1

Başvuru Şartları Nelerdir?

1 – Başvuracak adayların yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

2 – Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

3 – İstenilen puan türünden en az 60 ve üzerinde puan almış olmak.

4 – Adayın başvurduğu unvan niteliğine göre KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lise mezunları için 2018 KPSSP94, önlisans mezunları için 2020 KPSSP93 puan türü esas alınacaktır.

5 – Başvuracak adayların “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Yeniden İşe Alınma başlıklı Ek 1. Maddesinin (b) fıkrasına eklenen “Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.” hükmü gereğince başvuramazlar. Bu hükme aykırı durumu tespit edilenler atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır.

Başvuru Yeri ve Tarihi

Başvurular 11 Aralık 2020 ile 25 Aralık 2020 tarihleri arasında https://kmu.edu.tr internet sayfası üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların site üzerinden yapılan duyuru üzerine tıkladığında başvuracak unvanı seçip, istenilen bilgileri tam ve eksiksiz doldurması gerekir.

İlanla İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu