Kamu Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 2 Büro Personeli Alımı Yapıyor!

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 2 Büro Personeli Alımı Yapıyor! Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere Lisans mezunu, KPSS P1 puanıyla Büro Personeli alımı yapacaktır. Yapılacak alımla ilgili detaylar belli oldu.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Üniversitelerin iktisat, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, ekonometri, siyaset bilimi, uluslararası finans, ekonomi, bankacılık ve sermaye piyasası, bankacılık ve finans, muhasebe ve finansal yönetim, sigortacılık ve risk yönetimi, bankacılık, bankacılık ve finans, uluslararası ticaret, küresel ve uluslararası ilişkiler, ekonomi ve finans, bankacılık ve sigortacılık, işletme yönetimi, işletme-ekonomi, muhasebe ve denetim, muhasebe bilgi sistemleri, siyaset bilimi veuluslararası ilişkiler, uluslararası işletme yönetimi, uluslararası işletmecilik bölümlerinin birinden veya eş değerliği YÖK’çe kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.
  • Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesine sahip olmak.
  • Konusu ile ilgili mevzuatlara hakim olmak.
  • Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek.
  • Vergi ve sosyal güvenlik mevzuatına hakim olmak.
  • Ms Office programlarını bilmek.
  • İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak
  • Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanarak yapılacak) sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 3 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır. Bu kapsamda işe başlayacak aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılır. Alım süreci ile ilgili tüm duyurular; Kuruluş web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Şekli

Başvuru şartlarını karşılayan adayların başvurularını Türkiye İş Kurumu web sayfası üzerinden elektronik ortamda ya da Türkiye İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen giderek yapmaları gerekir. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 2 Büro Personeli Alımı ilanının tam metni için tıklayınız.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu