Kamu Personel Alımıİşçi Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İŞKUR Üzerinden 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İŞKUR Üzerinden 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İŞKUR Üzerinden 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İŞKUR Üzerinden 9 Kamu Personeli Alımı İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden: PERSONEL ALIM İLANI

İlanlara Başvurular Türkiye İş Kurumu Üzerinden Yapılacaktır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İŞKUR Üzerinden 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İŞKUR Üzerinden 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Açıklama 1 – Kuruluşumuza gönderilen aday listelerinde ilan edilen başvuru şartları ile ilgili gerekli şartları taşımayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Açıklama 2 – Kuruluşumuza yapılacak başvurular geçersizdir. Başvurular, başvuru süreci içerisinde Türkiye İş Kurumu web sayfasından ya da Türkiye İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen gidilerek yapılabilecektir.

Açıklama 3 – Türkiye İş Kurumunca nihai listelerin ulaşmasına müteakip sözlü sınav/mülakat yeri, saati ve tarihi ayrıca duyurulacaktır.

Deniz Trafik Operatörü için sınav konuları ve puanlama aşağıda belirtilmiştir.

• Türkiye Cumhuriyeti Anayasası (20 Puan)

• Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi (20 Puan)

• Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü görevleri (20 Puan)

• Mesleki bilgi ve Yeterliliğin ölçülmesine ilişkin konular (40 Puan) olmak üzere toplamda 100 tam puan üzerinden yapılır. Sınavda başarılı sayılmak için sınav kurulu üyelerince verilen puanların aritmetik ortalamasının en az 60 olması şarttır. Adayların atamaya esas başarı puanı; Kurum tarafından yapılan sözlü sınav puanı ile KPSS puanının aritmetik ortalaması alınmak suretiyle belirlenecek ve kurumun internet sitesinde ilan edilecektir. Adayların atanmaya esas başarı puanlarının aynı olması halinde KPSS puanı yüksek olana öncelik tanınır. En yüksek başarı puanından başlamak üzere atama yapılacak kadro sayısı kadar asıl aday ve asıl aday sayısı kadar da yedek aday belirlenecektir. Asıl ve yedek aday listeleri kurumun internet sitesinden ilan edilecek ve listede yer alan adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu