Kamu Personel Alımı

Kıyı Emniyeti İŞKUR Üzerinden Büro Memuru Alımı Yapacak!

Kıyı Emniyeti İŞKUR Üzerinden Büro Memuru Alımı Yapacak!
Kıyı Emniyeti İŞKUR Üzerinden Büro Memuru Alımı Yapacak!

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü memur alım ilanı yayımladı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesine istihdam etmek üzere yüzde 40 engelli üzerinde raporu olan adaylar arasından 4 Büro memur alımı yapacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü memur alım süreci İŞKUR üzerinden yürütülecek adaylar başvurularını 8 Temmuz 2022 tarihine kadar İŞKUR e-şube üzerinden online olarak yapabilecekler.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006893920 adresi üzerinden memur alım ilanının detaylarına ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki kişiler ilgili EKPSS puan türünden en az 60 puan almaları şartıyla başvuru yapabilecekler. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir.

Ayrıca adaylardan geçerli en az yüzde 40 engelli raporuna sahip olmak, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek, Ms Office programlarını bilmek. İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak gibi şartlar da aranmaktadır.

Öte yandan ilana başvuru yapacak adayların Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, Lojistik, Ulaştırma ve LojistikUluslararası Ticaret ve Lojistik, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret

 

Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve FinansUluslararası İşletmecilik ve TicaretUluslararası Ticaret ve İşletmecilikUluslararası İşletmecilik, Pazarlama bölümlerinin birinden veya eş değerliği YÖK’çe kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okullarından/bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olması şartı aranmaktadır.

Kıyı Emniyeti İŞKUR Üzerinden Büro Memuru Alımı ilanı detaylarına ulaşmak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

 https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006893920

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu