Kamu Personel Alımı

KOSGEB Mali Yönetim Danışmanı Alımı İlanı Yayımladı!

KOSGEB Mali Yönetim Danışmanı Alımı Yapıyor! KOSGEB, tarafından uygulanan Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Projesi kapsamında istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen vasıflara uygun bireysel danışman alımı yapılacaktır. Yapılacak alımlarla ilgili detaylar belli oldu.

Mali Yönetim Danışmanı ( 2 Kişi)

Projenin tüm Mali Yönetim Sorumluluğuna yönelik olarak çalışma gösterecek olan ve KOSGEB Proje Uygulama Birimi tarafından uygun görülecek hizmetleri verecek 2 Mali Yönetim danışmanı alımı yapılacaktır. Yapılacak alımlarda çalışma süresi 12 ay olmakla beraber personel tam zamanlı olarak haftanın 5 iş günü KOSGEB Başkanlığı (Ankara) da çalışma gösterecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Üniversitelerin en az dört yıllık ilgili lisans programlarından mezun olmak (Örneğin; işletme, iktisat, matematik, istatistik, endüstri mühendisliği ve benzer mühendislik dalları.),
  • Tercihen, uluslararası finansmanlı projelerde en az bir yıl deneyime sahip olmak,
  • Tercihen, Dünya Bankası ya da diğer uluslararası finans kuruluşlarının mali yönetim uygulamalarında deneyimli olmak,
  • Tercihen, kamu kurum/kuruluşları ile çalışma konusunda deneyimli olmak,
  • Bütçe, planlama, muhasebe, raporlama, mali mevzuat konularında bilgi sahibi ve en az 3 yıllık deneyim sahibi olmak,
  • Tercihen, muhasebe yazılımı kullanımında deneyimli olmak,
  • Proje yönetimi ve uygulama araçları ile ilgili ofis yazılımlarını iyi derecede kullanabilmek,
  • Türkçe ve İngilizceyi sözlü ve yazılı olarak akıcı kullanabilmek ve tercihen İngilizce için dil seviyesine ilişkin belge sunmak (YDS sonucu, eğitim dili İngilizce olan üniversiteden mezuniyet belgesi, lisans ve/veya yüksek lisans eğitiminde hazırlık eğitiminden muafiyete ilişkin belge vb.),
  • Takım çalışmasına uyumlu olmak,
  • Erkek adaylar (Türk Vatandaşı) için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl ertelemiş olmak.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 11 Ocak 2021 Pazartesi tarihine kadar devam edecek olmakla beraber başvuru yapacak adayların 11 Ocak 2021 tarihine kadar Hacı Bayram Mah. İstanbul Cad. No:32 Ulus, Altındağ, Ankara, Türkiye adresine Türkçe Özgeçmişlerini posta yoluyla veya elden ulaştırması gerekir.

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu