Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

KYK ve Aile Bakanlığı Yurtlarına 952 Yurt Memuru Alımı Yapılacak!

KYK ve Aile Bakanlığı Yurtlarına 952 Yurt Memuru Alımı Yapılacak!
KYK ve Aile Bakanlığı Yurtlarına 952 Yurt Memuru Alımı Yapılacak!

KYK ve Aile Bakanlığı Yurtlarına 952 Yurt Memuru Alımı

Kamu kurumları ve Bakanlıklar merkez ve taşra teşkilatlarında ki birimlerinde görevlendirmek üzere memur alım ilanlarına devam ederken, milyonlarca öğrenciye ev sahipliği yapan devlet yurtlarına 952 Yurt Memuru alımı yapılacağı haberi geçtiğimiz haftalarda geldi. KYK ve Aile Bakanlığı Yurtlarına 952 Yurt Memuru Alımı için resmi ilanlar geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete’de yayımlandı ve süreç başlatıldı.

2 Bakanlık 952 Yurt Memuru Alımı Yapıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Aile Bakanlığı ayrı ayrı yayınlamış oldukları Yurt Memur alım ilanında başvuru süreci devam ediyor. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanlığı 652 Yurt Yönetim Memuru , Aile Bakanlığı ise 300 Yurt Yönetim Memuru olmak üzere toplamda 952 yurt Yönetim Memuru alımı yapılacak. İki Bakanlığı peş peşe yayınlamış olduğu alım ilanlarını sizler için tek sayfada topladık. İşte KYK ve Aile Bakanlığı Yurtlarına 952 Yurt Memuru Alımı ilanlarının detayları..

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 652 Yurt Yönetim Memuru Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) bünyesinde Yurt Yönetim Memuru olarak görevlendirmek üzere toplamda 652 personel alımı için Kılavuz yayınladı.Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayımlanan 652 Yurt Yönetim Memuru alımı KPSS P3 puanına göre sözlü sınav ile yapılacak ve sözlü sınava girebilmek için adaylardan KPSS p3 puan türünde en az 60 puan şartı aranacak.

Kadro dağılımı aşağıdaki gibidir

KYK ve Aile Bakanlığı Yurtlarına 952 Yurt Memuru Alımı Yapılacak! KYK ve Aile Bakanlığı Yurtlarına 952 Yurt Memuru Alımı Yapılacak!

İlanın Detayları için TIKLAYIN

Aile Bakanlığı 300 Yurt Yönetim Memuru Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı duyuru ile birlikte farklı kadrolara yapacağı alımın yanında kendi bünyesinde bulunan Yurtlara da toplamda 300 Yurt Yönetim Memuru alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru süreci devam ediyor

Bakanlık tarafından duyurulan alım ilanı için başvurular devam ederken, adaylar başvurularını Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı – Kariyer Kapısı, Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko .gov.tr) adresine giriş yaparak ulaşacakları başvuru ekranı üzerinden yapabilecekler.

Kadro dağılımı ;

KYK ve Aile Bakanlığı Yurtlarına 952 Yurt Memuru Alımı Yapılacak!

Aile Bakanlığı 300 Yurt Yönetim Memuru Alımı İlanının detayları için TIKLAYIN

 

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu