Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı Yapacak!

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı Yapacak!
Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı Yapacak!

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi memur personel alım ilanı duyurdu. 30 Temmuz 2022 Tarihli ve 31908 Sayılı Resmî Gazete ‘de yayımlanan alım ilanına göre Kamu Üniversiteleri arasında yer alan Malatya Turgut Özal Üniversitesi kendisine bağlı birimlerde Büro, Destek Personeli, Güvenlik Görevlisi, Mühendis ve Laborant pozisyonlarında görevlendirmek üzere toplamda 12 memur personel alımı yapacak.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi alım ilanı için başvurular başladı. Adaylar Üniversitenin personel işleri başkanlığına şahsen 13 Ağustos 2022 tarihine kadar istenen belgeler ile birlikte başvurularını  yapabilecekler. Yayımlanan ilana göre adayların posta ile başvurularını kabul edilmeyecek.

Üniversite bünyesine 6 Büro Personeli, 2 Güvenlik Görevlisi, 2 Destek Personeli, 1 Mühendis ve 1 Laborant alımı yapılacak. Adaylardan başvuru için mezun oldukları okul türüne göre ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almaları şartı aranıyor.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı ilanı 

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı Yapacak! Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı Yapacak! Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı Yapacak!

Başvuru Şartları Neler ? 

 •  Türk vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
 •  Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, (…)(1) zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
 • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olma,
 • Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak,
 • Kamu Personel Seçme Sınavlarından(2020 KPSSLisans,2020 KPSS Ortaöğretim ve 2020 KPSS Ön Lisans ) birine girmiş ve bu sınavların en az birinden ilgili KPSS puanını almış olmak
 • İlanın yayınladığı tarih itibariyle istenilen belgelere sahip olmak.
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
 •  İstenilen sertifikalar MEB, Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri, Mesleki Yeterlilik Kurumu veya Resmi Kurum Onaylı olması gerekmektedir.
 • Üniversitemizin iç ve dış kampüslerinde çalışmaya elverişli olmak,
 • Yapılacak güvenlik tahkikatının olumlu sonuçlanması.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu