İşçi AlımıKamu Personel Alımı

Marmara Üniversitesi İŞKUR Üzerinden En az İlkokul Mezunu 94 İşçi Alımı Yapacak!

Marmara Üniversitesi İŞKUR Üzerinden En az İlkokul Mezunu 94 İşçi Alımı Yapacak!
Marmara Üniversitesi İŞKUR Üzerinden En az İlkokul Mezunu 94 İşçi Alımı Yapacak!

Marmara Üniversitesi İŞKUR Üzerinden En az İlkokul Mezunu 94 İşçi Alımı Yapacak

Marmara Üniversitesi İŞKUR Üzerinden En az İlkokul Mezunu 94 İşçi Alımı ilanı resmi gazete’de yayımlandı. İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu şartıyla sürekli işçi unvanına 94 alım yapılacak. Başvurular www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden online yapılacaktır.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak ?

Marmara Üniversitesi 94 İşçi Alımı ilanına başvurular 3-9 Kasım 2021 tarihleri arasında www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden https://esube.iskur.gov.tr/ linkine T.C. Kimlik numarası ve şifresi ile giriş yapılarak yapılabilecektir.

İş ilanlarına başvuracak iş arayanlar, İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında işyeri unvanı bölümüne “MARMARA üNİVERSİTESİ” yazıp arattıktan sonra çıkan iş ilanları üzerinden başvurularını yapabileceklerdir.

İlan Hakkında Açıklamalar
1) Her aday, ilan edilen kadrolardan yalnızca bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

2) İstanbul ilinde ikamet edenler başvuru yapabilecektir. Başvurularda adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır. Başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.
İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu kabul edilecektir.

3) İŞKUR tarafından talep edilen şartlara uyan başvuru sahiplerinin tamamı kura çekimi için Üniversitemize gönderilecektir.

4) İŞKUR tarafından bildirilen başvurular arasından, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 12’nci maddesi gereğince, istihdam edilecek kadro sayısının dört katı aday asıl, dört katı aday yedek olarak, noter huzurunda çekilecek kura sonucunda belirlenecektir.

5) Mesleki tecrübenin belgelenmesi gerekmekte olup, mesleki tecrübenin belirlenmesinde başvurulan mesleki alanda sosyal güvenlik kurumlarına prim ödemek suretiyle geçen hizmet süreleri dikkate alınacaktır.

6) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

7) Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak.

8) İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylar için yukarıda anılan Yönetmeliğin 5’inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen  öncelik durumlarını gösterir belgeye sahip olmak

Kadro Dağılımları Aşağıdaki gibidir. 

Marmara Üniversitesi 94 İşçi Alımı ilanı

İlanının Tam Metni İçin Tıklayın

Bir Yorum

  1. Sayın devlet büyüklerim lütfen ne olur yaşım geçiyor lisans mezunuyum iş bulamıyorum geçinemiyorum kamu memur alımı için en azından 1 defaya mahsus dahi olsa bize bir şans verin duyun sesimizi 35 +2 istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu