1. Ana Sayfa
  2. Kamu Personel Alımı

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!


+ - 0
Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!
Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alımı

Marmara Üniversitesi yüksek maaşla personel alımı yapacağını duyurdu. Üniversite tarafından yapılan açıklamada farklı alanlarda hizmet verecek bilişim personelleri istihdam edileceğini duyurdu. Marmara Üniversitesi personel alımı ilanına ait bütün detaylar bu adreste.

Başvuruda bulunacak adayların 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) KPSSP3 puanı ile son beş yıl içinde yapılan İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavına (sınavlarına) girmiş olması gerekmekte olup, yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınavlara çağrılacak adayların belirlenmesinde; KPSS P3 puanının %70’i ile YDS veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil Sınav puanının %30 u alınarak oluşturulacak olan toplam puan temel alınacaktır.

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması,

Yukarıdaki bölümler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknolojizerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması adaylardan istenilen şartlardandır.

Başvurular 9 Ağustos 2022 tarihinden itibaren 23 Ağustos 2022 tarihinde gün içerisine kadar http://persis.marmara.edu.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alımı kılavuzu için tıklayın.

Yorum Yap