MEB 500 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
MEB 500 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
MEB 500 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

MEB 500 Kamu Personeli Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı 500 kamu personeli alımı yapacak. MEB 50 uzman yardımcısı alımı ve MEB 450 müfettiş yardımcısı alımı olmak üzere bünyesine 500 kamu personeli alımı yapmış olacak. MEB 50 eğitim uzman yardımcısı alımı başvuru şartları neler? MEB 450 müfettiş yardımcısı alımı başvuru şartları neler? İşte MEB 500 personel alımı detayları…

MEB 50 Eğitim Uzman Yardımcısı Alımı

Millî Eğitim Bakanlığında 9 uncu derece kadroda görev yapmak üzere 50 (elli) Millî Eğitim Uzman Yardımcısı alınacaktır.

Millî Eğitim Uzman Yardımcılığı için aranılan şartları taşıyan adayların başvuruları 6 Şubat – 10 Şubat 2023 tarihleri arasında Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapısı İşe Alım Platformu üzerinden elektronik ortamda alınacaktır.

2023 Millî Eğitim Uzman Yardımcılığı Yarışma Sınavı sözlü sınav olarak 6 Mart – 17 Mart 2023 tarihlerinde Ankara’da yapılacaktır.

Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren ve aşağıda tabloda belirtilen öğrenim dallarından birinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak, (Adayların, yukarıda belirtilen bölümlere denk sayılan bölümlerden mezun olmaları halinde YÖK tarafından onaylanmış denklik belgelerini e-Devlet ile başvuru aşamasında eklemeleri gerekmektedir.),

MEB 50 Eğitim Uzman Yardımcısı Alımı

Başvurular dijital ortamda 6 Şubat – 10 Şubat 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Sözlü sınava katılmak isteyen adaylar, e-devlet (Millî Eğitim Bakanlığı / Kariyer kapısı) ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylar sadece bir pozisyona başvurabilecektir.

MEB 50 Eğitim Uzman Yardımcısı Alımı kılavuzu için tıklayın.
MEB 450 Müfettiş Yardımcısı Alımı

İl milli eğitim müdürlüklerinde istihdam edilmek ve Bakanlığa bağlı her derece ve türdeki örgün ve yaygın eğitim kurumlarının rehberlik, işbaşında yetiştirme, denetim, değerlendirme, inceleme, araştırma ve soruşturma hizmetlerini yürütmek üzere, MEB Eğitim Müfettişleri Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda yarışma sınavı yoluyla ‘Eğitim Müfettiş Yardımcısı’ alımı yapılacaktır.

MEB 450 Müfettiş Yardımcısı Alımı

MEB 450 Müfettiş Yardımcısı Alımı

MEB 450 Müfettiş Yardımcısı Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 15 Ocak 2023, 17:40

    coğrafyacı yım

    Cevapla
Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!