1. Ana Sayfa
  2. Kamu Personel Alımı

RTEÜ En Az Lise Mezunu 7 Personel Alımı Yapacak!


RTEÜ En Az Lise Mezunu 7 Personel Alımı Yapacak!
RTEÜ En Az Lise Mezunu 7 Personel Alımı Yapacak!

RTEÜ En Az Lise Mezunu 7 Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. RTEÜ 7 sözleşmeli personel alımı yapacak. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 7 kamu personeli alımı başvuruları online olacak. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 7 personel alımı detayları bu haberde.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi merkez ve bağlı birimlerinde istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen unvanlarda yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın genel şartlar ile pozisyonla ilgili aranan özel şartları taşıyanlar arasından KPSS puanı esas alınarak sıralama yapmak suretiyle personel alımı yapılacaktır.

RTEÜ En Az Lise Mezunu 7 Personel Alımı

KPSS Şartı

2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Öğrenim durumu ön lisans olan pozisyonlara başvuracaklar için KPSSP93; ortaöğretim (lise ve dengi) olan pozisyonlara başvuracaklar için KPSSP94 puan türü esas alınacaktır.

Başvuru Tarihleri

Başvurular, 17 Ekim 2022-31 Ekim 2022 tarihleri arasında istenilen belgeler ile şahsen veya postayla Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Postadan kaynaklanan gecikmelerden Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi sorumlu olmayacaktır.

KPSS’de yüksek puan almak, ilanda yer alan sözleşmeli pozisyona yerleştirmede tek başına hak kazandırmaz. Pozisyon için belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

RTEÜ En Az Lise Mezunu 7 Personel Alımı kılavuzu için tıklayın.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir