Tarım Bakanlığı TKDK 34 Personel Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Tarım Bakanlığı TKDK 34 Personel Alımı Yapacak!
Tarım Bakanlığı TKDK 34 Personel Alımı Yapacak!

Tarım Bakanlığı TKDK 34 Personel Alımı

Tarım Bakanlığı 34 personel alımı yapacağını duyurdu. Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 34 personel alımı kılavuzu Resmi Gazete’te yayımlandı. TKDK tarafından yapılan duyuru kapsamında 12 farklı alandan 34 memur ve uzman yardımcısı alımı gerçekleştirilecektir. İşte Tarım Bakanlığı TKDK 34 kamu personeli alımı ilanına ilişkin tüm detaylar…

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu merkez ve taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 27 inci maddesi ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Personel Yönetmeliğinin 6 ilâ 15 inci maddeleri hükümlerine göre Kurum Personel Yönetmeliği çerçevesinde açıktan atama şeklinde, 5 denetçi ve 27 uzman sözleşmeli personel alımı, Yönetmeliğin 39 uncu maddesine göre pozisyon değişikliği kapsamında 2 uzman sözleşmeli personel alımı için seçme sınavı yapılacaktır. Seçme sınavı yazılı ve sözlü olarak yapılacaktır.

Kadro Dağılımı

Tarım Bakanlığı TKDK 34 Personel Alımı

Tarım Bakanlığı TKDK 34 Personel Alımı

Tarım Bakanlığı TKDK 34 Personel Alımı
KPSS Şartı

Adayların başvuru yapabilmeleri için son başvuru tarihi itibarıyla Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından 2022 yılında yapılan 2022-KPSS (Lisans Düzeyi) Kamu Personeli Seçme Sınavı “KPSSP3” puan türünden asgari yetmiş (70) puan almış olmaları gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri ve Başvuru Şekli

Sınava başvuracak adaylar, Kurumun internet adresinden (http://www.tkdk.gov.tr) elektronik olarak sınava başvuru yapacaklardır. Elektronik başvurular 28/12/2022 – 06/01/2023 tarihleri arasında alınacaktır. Şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Başvuru Ücreti

Kurum internet sitesinde yapılacak duyurularda belirlenen esaslara göre GAZİÖDM hesaplarına 250 TL sınav ücretinin yatırıldığına dair belge. (Yazılı sınava girmeye hak kazanarak sınav ücretini yatıran ancak talep edilen belgeleri sunmayan, sınava girmeyen ya da sınavı kazanamayan adaylara sınav ücreti iade edilmeyecektir.)

Tarım Bakanlığı TKDK 34 Personel Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!