Kamu Personel Alımıİşçi Alımı

Türkiye Kömür İşletmeleri 11 Engelli ve 11 Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapıyor!

Türkiye Kömür İşletmeleri 11 Engelli ve 11 Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 11 Engelli, 11 de Eski hükümlü personel alımı yapacağını açıkladı. Açıklanan iş ilanlarında başvuruların İŞKUR internet sitesi aracılığıyla yapılacağı belli oldu. Engelli 11 Madenci, Eski hükümlü 5 madenci, 6 elektrikçi alımı yapılacaktır.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu İşçi Alımı Detayları 

İlana başvuru yapacak kişiler arasında seçilen kişilerin deneme süreci 2 ay olup İşletme Toplu İş Sözleşmesinde yazılı olan sosyal haklara tabii olması şarttır.

Lise ve Dengi Okul mezunu düzeyinde ilan edilen işgücü talebimize başvuru yapan alt ve üst öğrenim seviyesindeki başvurular kabul edilmeyecektir.

Listeye giren adaylar ilan şartlarıyla ilgili olarak eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı belgelerini ibraz etmek zorundadır.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup başvuru sonuçları, belge kontrolü, sınava katılmaya hak kazanan adaylar, sınav günü, saati, yeri ve diğer her türlü duyurular www.tki.gov.tr, www.gli.gov.tr ve www.eli.gov.tr adresinden duyurulacak olup adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Engelli işçi alım ilanının tam metni için tıklayınız.

Eski hükümlü işçi alım ilanının tam metni için tıklayınız.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu