1. Ana Sayfa
  2. Kamu Personel Alımı

Uludağ Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!


+ - 0
Uludağ Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
Uludağ Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Uludağ Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı

Uludağ Üniversitesi personel alımı başvuruları devam ediyor. Uludağ Üniversitesi 9 memur alımı için süreci başlatmıştı. Son başvuru tarihi Uludağ Üniversitesi tarafından belirlendi. Üniversiteye 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle toplam 9 (dokuz) adet sözleşmeli personel yerleştirmesi yapılacaktır.

2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans Mezunları için 2020 KPSS P3, Önlisans Mezunları için 2020 KPSS P93 ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS P94 Puanı esas alınacaktır.

Başvuru işlemleri Bursa Uludağ Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Şube Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

Adayların 23.09.2022 tarihine kadar başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

7 Temizlik Personeli Alımı

Lise ve Dengi okul mezunu olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık ve benzeri engelleri bulunmamak. Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

1 Büro Personeli Alımı

Lisans mezunu olmak. Satınalma Uzmanlığı Belgesine sahip olmak (barkodlu, e-Devletten alınabilen). Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak.

1 Güvenlik Görevlisi Alımı

Önlisans mezunu olmak. Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde yer alan şartları taşımak. Vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmamak. Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmamak. Boyu 165 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasındaki farkın 15 den fazla 13 den az olmaması (Örn; boy uzunluğu 165 cm ise kilosu en fazla 65+15=80 ve en az 65-13=52 kg olmalıdır). Yerleştirmeye hak kazanan adaylar bu durumu sağlık kurulu raporuyla belgelendireceklerdir.

Uludağ Üniversitesi 9 Kamu Personeli Alımı kılavuzu için tıklayın.

Yorum Yap