Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Uygulama Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı Yapacak!

Uygulama Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı Yapacak!
Uygulama Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı Yapacak!

Uygulama Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kendi bünyesinde Büro,Güvenlik ve Temizlik Personeli pozisyonlarında görevlendirmek üzere 30 Personel alımı için 10 Ocak 2022 Tarihli ve 31715 Sayılı Resmî Gazete’de ilan yayımladı.

Taban puan şartı aranıyor

Yayımlanan alım ilanına göre, belirtilen ilanlara alımlar KPSS P3, KPSS P93 ve KPSS P94 puan türlerine göre yapılacak olup, bazı pozisyonlar için en az 60 puan istenirken, bazı pozisyonlara başvuru için ise adaylardan en az 70 puan almaları şartı aranıyor.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar başvurularını 10 – 24 Ocak 2022 tarihleri arasında, Üniversitenin https://ik.isparta.edu.tr web sayfasından çevrimiçi (online) şekilde yapacaklardır. Şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. – Adaylar Üniversitenin https://ik.isparta.edu.tr adresine e-devlet şifreleri ile giriş yaptıktan sonra Sözleşmeli Personel Alımı İlanı için başvuru işlemlerini başlatacaktır. Adaylar başvurmak istediği ilanı seçip ve varsa istenen belgeleri (istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Başvuru Yap” butonuna tıkladığında online başvurularını tamamlamış olacaklardır.

Başvuru sırasında sisteme yüklenecek belgeler;

Uygulama Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı Yapacak!

Adaylar tek bir kadroya başvuru yapabilecekler

Adaylar sadece bir kadro ilanına başvuru yapabilecektir. Birden fazla ilana başvuru yapanların tespiti durumunda adayların tüm başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kadro dağılımı ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir;

Uygulama Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı Yapacak! Uygulama Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı Yapacak! Uygulama Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı Yapacak! Uygulama Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı Yapacak!

Sonuçların duyurulması ;

Başvuru sonrasında yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır. 2020 KPSS (B) grubu sınavlarından (KPSSP94, KPSSP93 ve KPSSP3) puan sıralamasına (KPSS puanlarının eşit olması halinde diploma mezuniyet notu yüksek olan aday sıralamada atanmaya hak kazanacaktır.) göre atanmaya hak kazanan adaylar ile ilgili bilgiler (istenecek belgeler ve teslim tarihi, teslim edilme yeri ve diğer şartlar) başvuru süresinin bitimi tarihinden itibaren 7 (yedi) iş günü içerisinde https://ik.isparta.edu.tr adresinden eposta adresi ve şifre ile giriş yapılarak öğrenilebilecektir. Ayrıca asil ve yedek kazanan adayların listesi Üniversitenin www.isparta.edu.tr web adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından adaylara ayrıca yazılı ve/veya sözlü bir tebligat yapılmayacaktır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 30 Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu