Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Yozgat Bozok Üniversitesi Güvenlik, Büro Memuru, Tekniker 28 Personel Alımı Yapacak!

Yozgat Bozok Üniversitesi Güvenlik, Büro Memuru, Tekniker 28 Personel Alımı Yapacak!

Yozgat Bozok Üniversitesi Güvenlik, Büro Memuru, Tekniker 28 Personel Alımı

Kamu Üniversitesi olan Yozgat Bozok Üniversitesi farklı mesleklerde 28 personel alım ilanı yayımladı. 30 Aralık 2021 Tarihli ve 31705 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre Güvenlik, Büro Memuru ve Tekniker kadrosuna 2020 Yılı KPSS (B grubu) puan sıralaması esas alınarak 28 personel alımı yapılacak.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar başvurularını 30 Aralık 2021 – 14 Ocak 2022 tarihleri arasında www.bozok.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgeler ile Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

Adres: Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü İdari Birimler Binası Personel Daire Başkanlığı Merkez/YOZGAT

KPSS şartı ;

2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiĢ olmak. (Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır. Adaylardan başvuruları için herhangi bir taban puan istenmemektedir.

Kadro dağılımı ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

Yozgat Bozok Üniversitesi Güvenlik, Büro Memuru, Tekniker 28 Personel Alımı Yapacak! Yozgat Bozok Üniversitesi Güvenlik, Büro Memuru, Tekniker 28 Personel Alımı Yapacak! Yozgat Bozok Üniversitesi Güvenlik, Büro Memuru, Tekniker 28 Personel Alımı Yapacak! Yozgat Bozok Üniversitesi Güvenlik, Büro Memuru, Tekniker 28 Personel Alımı Yapacak! Yozgat Bozok Üniversitesi Güvenlik, Büro Memuru, Tekniker 28 Personel Alımı Yapacak!

Başvuru sırasında istenen belgeler ;

1- Öğrenim Belgesi fotokopisi,
2- KPSS Sonuç Belgesi (üzerinde kontrol kodunun bulunması gerekmektedir.)
3- Bir adet vesikalık fotoğraf. (son altı ay içinde çekilmiş),
4- Sözleşmeli Personel Başvuru Formu ( www.bozok.edu.tr ) ilan duyurusundan temin edildikten sonra eksiksiz olarak doldurulup teslim edilecektir.
5-Başvurulan unvanda eğitim belgesi veya sertifika istenmiş ise fotokopisi,
6- Başvurulan unvanda çalışma şartı (tecrübe/deneyim) istenmiş ise; SGK Hizmet Döküm Belgesi ve alanında çalıştığına dair çalışma belgesi. Çalışma belgesinde işyeri SGK sicil numarası ile o işyerinde yaptığı iş açıkça yazılı olmak zorundadır. Çalışma belgesini veren işyeri ile sigorta primini yatıran işyerinin aynı olması gerekmektedir.
7- Başvuru işlemleri belgelerin fotokopileri ile yapılacak, yerleştirme işlemlerinde ise asıl belgeler istenecektir. Belgelerinin aslını getirmeyenlerin işlemleri yapılmayacaktır.

Başvuru yapan adayların sağlaması gereken koşullar ;

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
2- 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. (Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.)
3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
4- Başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlamak,
5- Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak,
6- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun hareket etmiş olmak.

Yozgat Bozok Üniversitesi Güvenlik, Büro Memuru, Tekniker 28 Personel Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu