Kamu Personel Alımıİşçi Alımı

Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı Yapacak!

Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı Yapacak!
Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı Yapacak!

Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı İlanı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğünden: SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Üniversitemizde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden aşağıda yer alan tabloda belirtildiği şekilde “Sürekli İşçi” alınacaktır.

Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞ-KUR internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. Başvuru şartlarını taşıyan adayların 13/07/2021 – 17/07/2021 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresinden veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı Yapacak! Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı Yapacak! Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı Yapacak! Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı Yapacak! Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı Yapacak! Yüzüncü Yıl Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 63 İşçi Alımı Yapacak!

İlanın tam metni için tıklayınız.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu