Belediye Personel AlımıKamu Personel AlımıMemur Alımı

Belediye Memur Alımı İlanları Yayımlandı! En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılacak!

Belediye Memur Alımı İlanları Yayımlandı! Bazı illerin belediye başkanlıkları bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartsız memur alımı, itfaiye eri alımı ve zabıta alımı yapılmak üzere Belediye Memur Alımı İlanları Yayımlandı! En Az Lise Mezunu Memur Alımı Yapılacak!

Resmi Gazete ve İŞKUR Kamu Memur Alımı sayfası üzerinden yayınlanan Belediye Memur Alım İlanları listesini sizler için hazırladık. Sizde ilanlar hakkında bilgi sahibi olarak size uygun olan ilana başvuru yapabilirsiniz.

Belediye İlanları Genel Başvuru Şartları

 • Türk vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
 • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
 • İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 250 İtfaiye Eri Alımı Yapıyor!

250 İtfaiye Eri Alımı Özel Başvuru Şartları 

 1. İlan edilen İtfaiye Eri kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve ilgili puan türünden yukarıda tabloda belirtilen asgari puanı almış olmak.
 2. Tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması. (Boy ve kilo tespitleri kurumumuzca yapılacaktır.)
 3.  Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmaları. (25/1/1991 ve daha sonraki tarihlerde doğanlar).
 4. Sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları.
 5. 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) veya (C) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
 6. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Başvurular 27 Aralık 2020 ile 3 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 250 İtfaiye Eri alımı yapılacaktır. Yapılacak alımla ilgili detaylara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Beyoğlu Belediyesi Zabıta Memuru ve Memur Alımı Yapıyor!

Beyoğlu Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 50 Zabıta Memuru ve 30 Memur Alımı yapılacaktır. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi edinmek için TIKLAYINIZ.

28 Aralık 2020 ile 4 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Yapıyor!

100 Zabıta Memuru Alımı Başvuru Özel Şartları

 1. İlan edilen Zabıta Memuru kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve ilgili puan türünden yukarıda tabloda belirtilen asgari puanı almış olmak.
 2. Tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması. (Boy ve kilo tespitleri kurumumuzca yapılacaktır.)
 3. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak (8/2/1991 ve daha sonraki tarihlerde doğanlar).
 4. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Başvurular 4 Ocak 2021 ile 10 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 100 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi edinmek için TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu