ÇŞB Kentsel Dönüşüm İçin 130 Memur Alımı Yapılacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
ÇŞB Kentsel Dönüşüm İçin 130 Memur Alımı Yapılacak!
ÇŞB Kentsel Dönüşüm İçin 130 Memur Alımı Yapılacak!

ÇŞB Kentsel Dönüşüm İçin 130 Memur Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı için harekete geçti. Son dönemlerde ağırlık verilen Kentsel Dönüşüm projelerinde çalıştırılmak üzere 130 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Şehircilik Bakanlığı aldığı personelleri Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Uygulamalarında Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Esaslar”a göre istihdam edecek.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı  35 İnşaat Mühendisi, 29 Harita Mühendisi, 5 Makine Mühendisi, 5 Elektrik – Elektronik Mühendisi, 2 Bilgisayar Mühendisi, 2 Jeoloji Mühendisi, 3 Mimar, 6 Şehir Plancısı, 16 Avukat, 27 Uzman olmak üzere toplamda 130 kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

ÇŞB Kentsel Dönüşüm İçin 130 Memur Alımı Yapılacak!

Başvurular 11.08.2022 Perşembe günü başlayıp 28.08.2022 Pazar günü saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak, belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan sınav başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir

Kentsel Dönüşüm İçin 130 Memur Alımı başvuru şartları için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!