featured

DHMİ’den 25.904 TL Maaşla Yeni Kamu Personel Alımı Başvurular Başlıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DHMİ, Genel İdare Hizmetleri sınıfında 8. derece müfettiş yardımcısı pozisyonu için personel alımı yapıyor. 27 Ekim 2023 tarihine kadar online olarak gerçekleştirilecek başvuruların detayları haberimizde.

DHMİ Personel Alımı Süreci Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü, kamuya yeni memur personel alımı için başvuru sürecini başlatıyor. Bu Pazartesi itibariyle alınacak olan memur adayları için gerekli süreçler ve atama detayları belirlendi.

Müfettiş Yardımcısı Alım Detayları Genel İdare Hizmetleri (GİH) sınıfına dahil olan 8. derece kadroda 5 vivasbet müfettiş yardımcısı alımı için süreç son aşamasına yaklaşıyor. Bu kapsamda DHMİ, başvuru şartları ve alım süreci hakkında tüm bilgileri KAMU PERSONELİ ALIMI kategorisinde paylaşıyor.

Müfettiş Yardımcısının Maaşı Ne Kadar? 8. dereceden müfettiş yardımcısı pozisyonu için belirlenen maaş, bekar memurlar için net 25.904 TL olarak açıklandı. Evli ve çocuklu memurlar için bu maaşta artış olabileceği belirtildi.

Başvuru Şartları ve Nitelikler Alımda adaylardan 657 DMK şartlarını taşıması, Türk vatandaşı olması ve askerlikle ilişiğinin bulunmaması isteniyor. Ayrıca KPSS’den en az 80 puan almış ve 35 yaşını doldurmamış adaylar başvuru yapabilecek. Farklı kadro pozisyonları için ise; Hukuk, İktisat, vivasbet giriş İşletme, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği mezunu olma şartları aranıyor.

Başvuru Tarihleri ve Yöntemi DHMİ, kamu personel alımı için başvuruları 27 Ekim 2023 tarihine kadar kabul edecektir. Adaylar başvurularını online olarak gerçekleştirebilecekler.

DHMİ’nin bu alımı, sektördeki istihdamın artırılmasını hedefleyen adımlardan biri olarak değerlendiriliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!