Memur AlımıKamu Personel Alımı

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı KPSS’li Ve KPSS’siz Memur Alımı Yapıyor!

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak için 3 kişilik kadro ile KPSS’li ve KPSS’siz memur alımı yapıyor. 2 Uzman Personel ve 1 İç Denetçi alımı yapacak olan DAKA, Van ve Hakkari’de görev yapacak personel alımı yapıyor!

Başvuru Şartları Nelerdir? 

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmî ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

ç) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak,

d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

e) Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

KPSS ŞARTI: Uzman Personel kadrosu için, 2019 yılı veya 2020 yılı KPSS Sınavından Tablo 2’de verilen ilgili puan türlerinin en az birinden 80 (seksen) puan almış olmak.

Başvuru Şekli

Başvurular 23 Ekim 2020 tarihinde başlayacak olup en geç 9 Kasım 2020 tarihine kadar başvurularını ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresi üzerinden yapabilirler.

İlanın tam metni için tıklayınız.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum

  1. Zabıta alımında 30yaş sınırı var 32yaşında olanlar emekli mi işe mi yaramıuor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu