1. Ana Sayfa
  2. Memur Alımı

Gaziantep Üniversitesi Mülakatsız 15 Personel Alımı Yapacak!


Gaziantep Üniversitesi 15 Personel Alımı Yapacak!
Gaziantep Üniversitesi 15 Personel Alımı Yapacak!

Gaziantep Üniversitesi 15 Personel Alımı

Gaziantep memur alımı için ilan yayımlandı. Gaziantep Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Lise mezunu memur alımı başta olmak üzere ön lisans mezunu memur alımı ve lisans mezunu memur alımı yapılacak.

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı Kadro Dağılımı

Gaziantep Üniversitesi personel alımı 5 farklı kadroda olacak. Kadro dağılımı olarak 2 temizlik personeli, 1 büro personeli, 9 diğer sağlık personeli, 2 sağlık Teknikeri, ve 1 diyetisyen olarak belirlendi.

Başvuru şartlarıysa yayımlanan kılavuzda belirlendi. Adayların en çok sevindiği kısım ise sözlü ve yazılı sınav yapılmaksızın doğrudan KPSS sıralaması ile üniversite personel alımı olacağıdır.

Gaziantep Memur Alımı Şartları

2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak. (Lisans mezunları için 2020 KPSS P3, ön lisans mezunları için 2020 KPSS P93, Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunları içim KPSS P94) Adayların KPSS puanı ile başvurduğu nitelik kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir.

Gaziantep Üniversitesi memur alımı
Gaziantep Üniversitesi memur alımı
Gaziantep Üniversitesi personel alımı
Gaziantep Üniversitesi personel alımı
Gaziantep iş ilanları
Gaziantep iş ilanları

Gaziantep İş İlanları Başvuru Tarihi ve Şekli

Gaziantep Üniversitesi memur alımı başvuru şekli belli oldu. Müracaatlar, Üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Başvuru tarihleri ise 29 Eylül 2022’de başlamış olup 13 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecektir. 13 Ekim tarihi mesai bitiminde başvurular sona erecektir.

Gaziantep Üniversitesi mülakatsız memur alımı kılavuzu için tıklayın.

Yorum Yap