Jandarma Genel Komutanlığı 40 Sivil Memur Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Jandarma Genel Komutanlığı 40 Sivil Memur Alımı Yapacak!
Jandarma Genel Komutanlığı 40 Sivil Memur Alımı Yapacak!

Jandarma Genel Komutanlığı 40 Sivil Memur Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 40 memur alımı duyurusu yayımladı. Jandarma Genel Komutanlığı 29 kamu personeli alımı yapacak. Jandarma Genel Komutanlığı 11 sözleşmeli personel alımı yapacak. Böylelikle toplamda 40 sivil memur alımı yapılmış olacak. Jandarma Genel Komutanlığı 40 kamu personeli alımı başvuru şartları neler? Jandarma Genel Komutanlığı 40 sivil memur alımı ilanına ilişkin bütün detaylar O İş Bu İş’te!

Jandarma 29 Memur Alımı

Jandarma Genel Komutanlığına “Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik” hükümleri doğrultusunda J.Gn.K.lığı karargahı ile bağlı birlik ve kurumlarında istihdam edilmek üzere açıktan temin yoluyla (29) devlet memuru temin edilecektir.

Jandarma 11 Sözleşmeli Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığına “657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu (4-B maddesi), Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik” hükümleri doğrultusunda J.Gn.K.lığı karargahı ile bağlı birlik ve kurumlarında istihdam edilmek üzere açıktan temin yoluyla (11) sözleşmeli personel temin edilecektir.Başvurular

Başvurular sadece, https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi’ne e-Devlet kapısı üzerinden e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı veya internet bankacılığı seçeneklerinden birisi ile giriş yapılacaktır.

Başvurular 30 Aralık 2022 tarihinde başlayıp, 15 Ocak 2023 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.

Kılavuz daha sonra yayımlanacaktır.

Jandarma 29 memur alımı ilanı için tıklayın.

Jandarma 11 sözleşmeli personel alımı ilanı için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!