Kamu Kurumlarından Yeni İlanlar! 20 Memur Alımı Yapılacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
20 Memur Alımı Yapılacak!
20 Memur Alımı Yapılacak!

Kamu Kurumlarına 20 Memur Alımı

Kamu kurumları memur alımı için yeni ilanlar duyurdu. Kamu personeli alımı kapsamında 6 kurum 20 memur alımı gerçekleştirecektir. Kamuya memur alımı ilanları bugün yayımlandı. En güncel alım duyurusu ile 20 kamu personeli alımı detayları burada.

Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Memur Alımı

Çukurova Kalkınma Ajansı Adana ve Mersin illeri kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 2 Uzman Personel alımı gerçekleştirecektir.

Çukurova Kalkınma Ajansının merkezi Adana ili olup, Ajansın faaliyet alanlarını Adana ve Mersin İlleri oluşturmaktadır. Sınavda başarılı olanlar bu illerde istihdam edilecektir.

Başvuru Tarihleri 21 Kasım- 2 Aralık 2022 olarak belirlenmiştir. Sözlü Sınava Katılacakların İlan Tarihi 9 Aralık 2022’dir. Sözlü Sınav Tarihleri Daha sonra duyurulacaktır.

Adaylar ilana Kariyer Kapısı “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresinden başvurabileceklerdir.

Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Memur Alımı kılavuzu için tıklayın.

Galatasaray Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı

Galatasaray Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 6 ncı maddesi ile 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’in 8 inci maddesi kapsamında 1 (bir) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

Donanım ve Ağ Destek Sorumlusu unvanı ile alım yapılacak olup aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı ücret ödenecektir.
Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, sistem mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, yazılım mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak aranan şartlardandır.

Yukarıdaki bölümler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak istenmektedir.

Başvurular 31 Ekim 2022 tarihi itibariyle başlamış olup 14 Kasım 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

Adayların başvuru için istenilen belgelerle birlikte şahsen veya en geç son başvuru
tarihinde ulaşacak şekilde posta yoluyla Galatasaray Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na (Galatasaray Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Çırağan Caddesi No: 36 Ortaköy, 34349 Beşiktaş/İstanbul) başvurmaları gerekmektedir.

Galatasaray Üniversitesi bilişim personeli alımı kılavuzu için tıklayın.

İzmir Kalkınma Ajansı Personel Alımı

İzmir Kalkınma Ajansı, 4 sayılı “Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi” ile “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği” hükümleri çerçevesinde 2 (iki) Uzman Personel ve 2 (iki) Destek Personeli istihdam edecektir.
Başvuru Tarihleri 21 Kasım 2022 – 2 Aralık 2022 olarak belirlenmiştir.

Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden yapılacaktır.

Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adayların İlanı 9 Aralık 2022 tarihinde duyurulacaktır.

Sınav Yeri  Megapol Çarşı Kule Halkapınar Mahallesi, 1203/11. Sk. No: 5-7, Kat: 19 35170 Konak / İZMİR adresidir.

İzmir Kalkınma Ajansı Personel Alımı kılavuzu için tıklayın.

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunda Genel İdare Hizmetleri sınıfında bulunan 9 uncu dereceli uzman yardımcısı kadrolarında görevlendirilmek üzere başarı durumları dikkate alınarak 9 kişilik aday personel seçimi için giriş sınavı yapılacaktır.
ÖSYM tarafından 2021 ve 2022 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarından (KPSS A Grubu) birinden; Uzman yardımcısı kadrosu için başvuruda bulunan adaylardan KPSS P1, KPSS P17, KPSS P18, KPSS P22, KPSS P23, KPSS P25, KPSS P26, KPSS P27, KPSS P28, KPSS P44,  KPSS P45, KPSS P46, KPSS P47 ve KPSS P48 puan türlerinin herhangi birinden 80 ve üzeri puan almış olmak kaydıyla, başvuruda bulunanlardan en yüksek puanlı 180 kişi içerisinde yer alan adaylar sözlü sınava çağrılacaktır.

Giriş sınavının yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olması (1/1/1987 tarihinde veya bu tarihten sonra doğmuş olmak) aranan yaş şartındandır.

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu uzman yardımcısı alımı kılavuzu için tıklayın.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi avukat alımı yapacaktır. Başvuru şartları olarak da Hukuk Fakültesi mezunu olmak, avukatlık ruhsatına sahip olmak, Staj süresi hariç 3 yıllık mesleki tecrübesi bulunmak, (Belgelendirmek kaydıyla) İdare Hukuku, Tıp Hukuku, Bilişim Hukuku ve İş Hukuku alanlarında eğitim almış olmak (Belgelendirmek kaydıyla) aranan şartlardandır.

Adaylar başvurularını kılavuzda istenen belgeler ile 14 Kasım 2022 tarihine kadar Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edilecek başvuru formunu doldurarak şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı kılavuzu için tıklayın.

Sakarya Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı

Üniversitenin Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 6 ncı maddesi ve bu maddeye dayanılarak 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik”in 8 inci maddesi uyarınca 3 (üç) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 (B) puanının yüzde yetmişi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilir) ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun (belge ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı sıfır olarak değerlendirilir) toplamı esas alınarak sözlü sınava çağrılma puanı belirlenecektir.

Başvurular, 31/10/2022-14/11/2022 tarihleri arasında http://www.ilan.sakarya.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu”nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte, 14/11/2022 tarihi mesai bitimine kadar Sakarya Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı Esentepe Kampüsü/SAKARYA adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır (Anılan tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir).

Sakarya Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!