Kamu Personel AlımıMemur Alımı

Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak!

Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak!
Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak!

Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı

Bakanlıklar gibi kamu üniversiteleri de kendi ihtiyaçları doğrultusunda memur personel alım ilanları duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kamu Üniversitesi olan ve Tunceli’de bulunan Munzur Üniversitesi kendi bünyesinde en az lise mezunu ve KPSS 50 puan şartıyla toplamda 30 kamu personeli alımı yapacak.

KPSS ve taban puan şartı ;

Kadrolar başvuru yapmak isteyen adaylarda mezuniyet durumlarına göre KPSS puan türüne sahip olması isteniyor. Ayrıca adaylarda en az 50 puan alma şartı aranıyor. Ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puan türü isteniyor.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar başvurularını 31 Aralık- 17 Ocak 2022 tarihleri arasında,  Munzur üniversitesi resmi internet sayfası https://www.munzur.edu.tr den  temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Munzur Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Aktuluk Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ adresine şahsen yapacaktır. Eksik belge ile yapılan başvurular ile faks, internet veya posta ile yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

Kadro dağılımı ve aranan şartlar ;

Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak! Kamu Üniversitesi En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı Yapacak!

Başvuru sırasında istenen belgeler ;

– Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu (Üniversitenin web sayfasında yayımlanan başvuru formu)
– 2020 KPSS Sonuç Belgesi,
– 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır)
– Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
– Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,(onaylı sureti)
– Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)
– Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
– Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
– Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.)

Alımlar KPSS puanı baz alınarak yapılacak

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrası ve 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın, genel şartlar ile pozisyonla ilgili aranan özel şartları taşıyan adaylar arasından 2020 yılına ait KPSS (B) grubu olmak üzere puan sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme işlemi yapılacaktır.

Munzur Üniversitesi  En Az Lise Mezunu KPSS 50 Puanla 30 Personel Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu