Memur AlımıKamu Personel AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak!
Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı

Kamu Üniversiteleri yeni bütçelerinin TBMM’de onaylanmasından sonra yeni yıl ile birlikte memur alım ilanlarını yayınlamaya başladılar. Bu kapsamda Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul Hamidiye Külliyesi’nde ve Ankara Gülhane Külliyesi’nde bulunan birimlerinde istihdam edilmek üzere 58 memur alımı yapacağını duyurdu.

KPSS şartı ;

Alımlar başvuru yapan adayların mezuniyet durumuna göre KPSS puan türü baz alınarak yapılacak. İlanlara başvuru için adaylardan herhangi bir taban puan istenmiyor. Başvuran adaylarda, lisans mezunları için 2020 KPSS P3 puanı, ön lisans mezunları için 2020 KPSS P93 puanı, ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS P94 puanı esas alınacaktır.

Başvuru şekli ve zamanı ;

Şartları sağlayan adaylar 30 Aralık – 13 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını, ; http://www.sbu.edu.tr adresinde bulunan Başvuru Talep Formu’nu bilgisayar ortamında doldurup, çıktısını alarak istenilen belgelerle birlikte İstanbul’u tercih etmek isteyen adayların Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Hamidiye Külliyesi, Tıbbiye Cad. No:38 Selimiye, Üsküdar, İstanbul) adresine, Ankara’yı tercih etmek isteyen adayların Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğüne (Ankara Gülhane Külliyesi Emrah Mah. 06018 Etlik/Keçiören/Ankara) şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kadro dağılımı ve aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak! Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak! Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak! Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak! Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak! Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Yapacak!

Başvuru sırasında istenen belgeler ;

1. Başvuru Talep Formu (http://www.sbu.edu.tr) adresinden alınacaktır.
2. 2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi.
3. Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi.
4. İkametgâh Belgesi (E-devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir).
5. Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı (E- devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir).
6. Adli Sicil Kaydı (E-devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir).
7. Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için) (E-devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir.)
8. Özgeçmiş, belgeler ve sertifikalar (Aslı veya E-Devlet üzerinden alınmış karekodlu belge kabul edilecektir.)
9. Koruma ve Güvenlik Personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı.
10. Koruma ve Güvenlik Personeli için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek psikiyatrik hastalığı, bedensel engeli, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığına dair sağlık raporu.
11. Tecrübe istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi (Islak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir. SGK Hizmet dökümünde e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilecektir. SGK Hizmet dökümünde yer alan meslek kodu ile tecrübe istenilen pozisyonun uyumlu olması şarttır).
12. Sürücü belgesi (İstenilen Pozisyon İçin).
13. Son 6 içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (2 Adet).

Sağlık Bilimleri Üniversitesi En Az Lise Mezunu 58 Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu