Memur Alımı

Kamuya 1.836 Memur Alımı Yapılıyor! 2022 Ağustos Memur Alımları Tüm İlanlar!

Kamuya 1.836 Memur Alımı Yapılıyor!
Kamuya 1.836 Memur Alımı Yapılıyor!

Kamuya 1.836 Memur Alımı

Kamu kurumlarına memur alımı hız kesmeden devam ediyor. Onlarca kamu kurumu KPSS şartlı KPSS şartsız kamu personeli alımı gerçekleştirirken O İş Bu İş ekibi, 2022 Ağustos Ayı Memur Personel Alımı İlanlarını tek sayfada sizlere sunuyor.

Kültür Bakanlığı KPSS Şartlı Şartsız 52 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Kültür ve Turizm Bakanlığı kamu personeli alımı ilanı duyurdu. Bakanlık tarafından yayımlanan ilana göre Kültür ve Turizm Bakanlığı Merkezi Kapadokya Alanı sınırları içinde bulunan Kapadokya Alan Başkanlığında istihdam etmek üzere KPSS şartlı ve şartsız olmak üzere bünyesinde 2 İç Denetçi, 3 Mühendis, 1 Peyzaj Mimarı, 4 Mimar, 1 Şehir Plancısı, 4 İdari Uzman, 1 Avukat, 4 Mühendis, 4 Mimar, 1 Şehir Plancısı, 1 Arkeolog, 1 Müze Araştırmacısı, 4 İdari Uzman, 1 Grafiker, 2 Restoratör, 10 Büro Görevlisi, 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Teknisyen ve 3 Destek Personeli alımı yapacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı kamu personeli alımı ilanı için adaylar başvurularını 8 Ağustos 2022 tarihine kadar Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapabilecekler. Aranan şartlardan herhangi birini taşımadığı tespit edilen adayların başvurusu değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/kultur-bakanligi-kpss-sartli-sartsiz-52-kamu-personeli-alimi-yapacak.html

TÜBİTAK 70 Personel Alımı Başvurusu Yayımladı!

TÜBİTAK personel alım ilanı yayımladı. TÜBİTAK tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre TÜBİTAK Ankara ve Gebze’de ki birimlerinde çalıştırmak üzere Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı, Uzman Yardımcısı, Uzman ve Avukat pozisyonunda toplamda 70 personel alımı yapacak.

TÜBİTAK personel alım ilanı için adaylar başvurularını 8 Ağustos 2022 tarihine kadar https://kariyer.tubitak.gov.tr adresi üzerinden yapabilecekler. İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. Adaylar yayımlanan pozisyonlardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecekler.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/tubitak-70-personel-alimi-basvurusu-yayimladi.html

Selçuk Üniversitesi 31 Büro Destek Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

Selçuk Üniversitesi Büro Personeli, Destek Personeli, Güvenlik Görevlisi, Teknisyen ve Tekniker alımı ilanı duyurdu. Resmi Gazete ‘de yayımlanan alım ilanına göre Konya’da bulunan Selçuk Üniversitesi kendisine bağlı birimlerde Büro Personeli, Destek Personeli, Güvenlik Görevlisi, Teknisyen ve Tekniker pozisyonlarında istihdam etmek üzere toplamda 31 memur personel alımı yapacak.
Konya Selçuk Üniversitesi tarafından yayımlanan memur personel alım ilanı için başvuru süreci başladı. Alım ilanında belirlenen şartları taşıyan adaylar başvurularını 8 Ağustos 2022 tarihine kadar personelilan.selcuk.edu.tr adresi üzerinden online olarak yapabilecekler.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/selcuk-universitesi-31-buro-destek-personeli-ve-guvenlik-gorevlisi-alimi-yapacak.html

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı KPSS Şartsız 16 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı ilanı duyurdu. Yayımlanan alım ilanına göre Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı KPSS şartı aramaksızın 11 farklı pozisyonda istihdam etmek üzere 16 sözleşmeli alan uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı bünyesine alınacak 16 sözleşmeli personel alımı için başvuru süreci 25 Temmuz 2022 tarihinden başladı. Adaylar başvurularını 26 Ağustos 2022 tarihine kadar Başkanlığın internet sitesinde duyurulacak olan başvuru linki aracılığıyla T.C. kimlik numarası ve E-Devlet şifresi ile giriş yaparak yapabilecekler.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/sozlesmeli-personel-alimi/yurtdisi-turkler-ve-akraba-topluluklar-baskanligi-kpss-sartsiz-16-sozlesmeli-personel-alimi-yapacak.html

Atatürk Üniversitesi KPSS 50 Puanla 100 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

Atatürk Üniversitesi kamu personeli alımı ilanı duyurdu. Resmi Gazete ‘de yayımlanan alım ilanına göre Erzurum ‘da bulunan Atatürk Üniversitesi bünyesinde farklı mesleklerde istihdam etmek üzere  2020 (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 100 kamu personeli alımı yapacak.
Atatürk Üniversitesi kamu personeli alımı ilanında kadro dağılımı ise, 3 Eczacı, 25 Hemşire, 2Psikolog, 1 Biyolog, 3 Diğer Sağlık Personeli, 1 Sosyal Çalışmacı, 5 Sağlık Teknikeri, 1 Laborant, 1 Veteriner Hekim, 5 Büro Personeli, 15 Güvenlik Görevlisi, 35 Destek Personeli, 1 Mühendis, 1 Programcı ve 1 Teknisyen olarak belirlendi.

Alım ilanında belirlenen şartları taşıyan adaylar başvurularını 10 Ağustos 2022 tarihine kadar https://www.atauni.edu.tr/ web adresinde “Duyurular” kısmında bulunan Başvuru Formunu indirerek eksiksiz bir şekilde doldurması, istenilen belgelerle birlikte Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü’ne şahsen yada posta ile yapabileceklerdir.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/ataturk-universitesi-kpss-50-puanla-100-kamu-personeli-alimi-yapacak.html

Batman Üniversitesi Lise Önlisans Lisans 22 Memur Alımı Yapacak!

Batman Üniversitesi memur alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete ‘de yayımlanan alım ilanına göre Devlet Üniversiteleri arasında yer alan Batman Üniversitesi bünyesinde Mühendis, Mimar, Güvenlik Görevlisi, Tekniker, Teknisyen, Destek Personeli ve Programcı pozisyonlarında görevlendirmek üzere 22 memur alımı yapacak.

Yayımlanan alım ilanına göre 1 Mühendis, 1 Mimar, 8 Güvenlik Görevlisi, 2 Tekniker, 2 Teknisyen, 7 Destek Personeli ve 1 Programcı alınacak. Başvuru yapacak adaylardan başvurdukları pozisyona göre farklılık göstermek şartıyla lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları şartı aranacak.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/batman-universitesi-lise-onlisans-lisans-22-memur-alimi-yapacak.html

Akdeniz Üniversitesi KPSS 50 Puanla 183 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Akdeniz Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete ‘de yayımlanan alım ilanına göre Antalya Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde bulunan Üniversite hastanesinde çalıştırmak üzere farklı mesleklerden toplamda 183 sözleşmeli personel alımı yapacak.
Yayımlanan alım ilanı için gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 12 Ağustos 2022 tarihine kadar alım ilanında belirtilen adreslere şahsen yapabilecekler. Adaylardan başvuru sırasında istenen belgeler aşağıdaki belirtilmiştir.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/akdeniz-universitesi-kpss-50-puanla-183-sozlesmeli-personel-alimi-yapacak.html

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak!

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi memur alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete ‘de yayımlanan alım ilanına göre kamu üniversiteleri arasında yer alan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi bünyesinde istihdam etmek üzere Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Sağlık Teknikeri, Güvenlik görevlisi ve Destek personeli pozisyonlarına toplamda 36 memur alımı yapacak.

Alım ilanında belirlenen şartları taşıyan adaylar başvurularını 12 Ağustos 2022 tarihine kadar  Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı’na istenen belgeler ile birlikte şahsen yada posta yoluyla yapabilecek.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/alanyhttps://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/ankara-yildirim-beyazit-universitesi-168-isci-personel-alimi-yapacak.htmla-alaaddin-keykubat-universitesi-36-memur-alimi-yapacak.html

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 168 İşçi Personel Alımı Yapacak!

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi KPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 165 adet personel alımı yapacak. Ayrıca adaylara herhangi yazılı/sözlü sınav yapılmayacak.
Başvurular 15.08.2022 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/ankara-yildirim-beyazit-universitesi-168-isci-personel-alimi-yapacak.html

Uşak Üniversitesi Lise Önlisans Lisans Mezunu 61 Personel Alımı Yapacak!

Uşak Üniversitesi personel alımı ilanını duyurdu. Uşak Üniversitesi 61 personel alımını lise önlisans ve lisans mezunlarından alacak. Alımlarda mülakat yapılmayacak. KPSS puanı ile doğrudan atama olacak.

Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu P3 puanı esas alınacaktır. Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı esas alınacaktır. Orta Öğretim Mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P94 puanı esas alınacaktır.
Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Uşak Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 15.08.2022 tarihine kadar alınacaktır.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/usak-universitesi-lise-onlisans-lisans-mezunu-61-personel-alimi-yapacak.html

Hitit Üniversitesi Lise Mezunu 23 Memur Alımı Yapacak!

Üniversitede 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.1978 tarih ve 16330 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Ek 2’ nci maddesinin (b) fıkrasına göre, aşağıda belirtilen unvanlarda 2020 yılı KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın toplam 23 sözleşmeli personel alınacaktır.

Adaylar başvurularını 15.08.2022 tarihine kadar  e-Devlet üzerinden “Hitit Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden elektronik olarak yapacaklardır.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/memur-alimi/hitit-universitesi-lise-mezunu-23-memur-alimi-yapacak.html

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 26 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Kamu üniversitelerine işçi memur personel alımına bir yenisi daha eklendi. Bugün yayımlanan Resmi Gazete ilanı kapsamında Sağlık Bilimleri Üniversitesi 26 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Adaylar başvurularını şahsen yapacak. İşte Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı detayları burada.
Başvuru yapmak isteyen adayların; http://www.sbu.edu.tr adresimizde bulunan Başvuru Talep Formu’nu bilgisayar ortamında doldurup, çıktısını alarak istenilen belgelerle birlikte 16 Ağustos 2022 günü mesai bitimine (17:00) kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Hamidiye Külliyesi, Tıbbiye Cad. No: 38 Selimiye, Üsküdar, İSTANBUL) adresine veya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğüne (Ankara Gülhane Külliyesi Emrah Mah. 06018 Etlik/Keçiören/ANKARA) şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/sozlesmeli-personel-alimi/saglik-bilimleri-universitesi-26-sozlesmeli-personel-alimi-yapacak.html

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Büro Destek Personeli Güvenlik ve Mühendis Alımı Yapacak!

Malatya Turgut Özal Üniversitesi memur personel alım ilanı duyurdu. 30 Temmuz 2022 Tarihli ve 31908 Sayılı Resmî Gazete ‘de yayımlanan alım ilanına göre Kamu Üniversiteleri arasında yer alan Malatya Turgut Özal Üniversitesi kendisine bağlı birimlerde Büro, Destek Personeli, Güvenlik Görevlisi, Mühendis ve Laborant pozisyonlarında görevlendirmek üzere toplamda 12 memur personel alımı yapacak.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi alım ilanı için başvurular başladı. Adaylar Üniversitenin personel işleri başkanlığına şahsen 13 Ağustos 2022 tarihine kadar istenen belgeler ile birlikte başvurularını  yapabilecekler. Yayımlanan ilana göre adayların posta ile başvurularını kabul edilmeyecek.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/kamu-personel-alimi/malatya-turgut-ozal-universitesi-12-buro-destek-personeli-guvenlik-ve-muhendis-alimi-yapacak.html

TÜİK KPSS İle Mülakatsız 19 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Resmi Gazete kamu personeli alımı ilanlarına yeni günde bir yenisi daha eklendi. TÜİK 19 personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı alacağı personelleri merkez teşkilatında istihdam edecektir. TÜİK personel alımı detayları O İş Bu İş’te!
Adayların Strateji ve Bütçe Başkanlığı (https://kamuilan.sbb.gov.tr/), Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı (www.tuik.gov.tr) ve Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı Platformu (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/) internet sitelerinde bulunan ilanı inceleyerek, şartları sağlayanların başvurularını 03/08/2022-12/08/2022 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden “Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet adresinden elektronik ortamda yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/sozlesmeli-personel-alimi/tuik-kpss-ile-mulakatsiz-19-sozlesmeli-personel-alimi-yapacak.html

GSB 1.017 Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak! (Düz İşçi, Eski Hükümlü, Engelli)

Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı duyurusu yayımladı. GSB Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Bakanlığın taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere ek listede dağılımı gösterilen temizlik görevlisi meslek kolunda 767 sürekli işçi, 144 engelli sürekli işçi ve 106 eski hükümlü olmak üzere toplam 1017 sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 08 – 12 Ağustos 2022 tarihlerinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilecektir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden başvurular yapılabilecektir.

Başvuru Linki: https://www.oisbuis.com/isci-alimi/gsb-1-017-temizlik-gorevlisi-alimi-yapacak-duz-isci-eski-hukumlu-engelli.html

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu