Memur AlımıBelediye Personel AlımıKamu Personel AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 Zabıta Tahsildar ve Memur Alımı Yapacak!

Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 Zabıta Tahsildar ve Memur Alımı Yapacak!
Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 Zabıta Tahsildar ve Memur Alımı Yapacak!

Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 Zabıta Tahsildar ve Memur Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi  memur alımı ilanı duyurdu. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere Zabıta Memuru, Tahsildar ve İdari Memur unvanlarında toplamda 41 personel alımı yapacak.

Adaylar başvurularını 17.08.2022 – 19.08.2022 tarihleri arasında (mesai günlerinde saat 09:00-16:30) Belediyenin İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı (Şeyh Mahallesi Kocamustafa Efendi Caddesi No:5 Menteşe / MUĞLA adresindeki Muğla Büyükşehir Belediyesi 1 Nolu Hizmet Binası) şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuru yapabilecek.

Başvuru Genel Şartlar 

 • Türk vatandaşı olmak.
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.
 • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

 

 

Özel Şartlar 

 1. İlan edilen unvanlar için, mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve alım  yapılacak kadroların karşısındaki puan türünden, yukarıdaki tabloda belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,
 2. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,
 3. Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Kanununun 48 inci Maddesinin (A)  fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri Belediyemizce yapılacaktır
 4. Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için, sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.
 5. 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
Kadro dağılımı ve nitelikler 

Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 Zabıta Tahsildar ve Memur Alımı Yapacak!
Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 Zabıta Tahsildar ve Memur Alımı Yapacak!

Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 Zabıta Tahsildar ve Memur Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu