Siirt Belediyesi İkamet Şartsız 50 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Siirt Belediyesi İkamet Şartsız 50 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Yapacak!
Siirt Belediyesi İkamet Şartsız 50 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Yapacak!

Siirt Belediyesi Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alımı ilanı duyurdu. Siirt Belediyesi kendi sitesinde yayımladığı alım ilanıyla bünyesine toplamda 50 Zabıta memuru ve İtfaiye eri alımı yapacak. Siirt Belediyesi Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alımı ilanına başvuru yapacak adayların önlisans mezunu olmaları şartı aranıyor.

Başvuru yapan adaylardan ikamet şartı aranmazken, adayların önlisans mezunu olmaları ve KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almaları şartı aranıyor.

Adaylar, sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmek için aşağıda belirtilen başvuru belgelerini 18/07/2022 tarihinden 22/07/2022 günü saat 17:00’ye kadar (mesai günleri 09:00-17:00 saatleri arasında) Doğan Mahallesi Mithat Öktüren Caddesi No:2 Merkez/SİİRT adresindeki Siirt Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında bulunan başvuru bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını şahsen yapacak olup başvuru sırasında boy ve kilo ölçümü belediye tarafından yapılacaktır.

Kadro dağılımı, Nitelik ve KPSS puan türleri aşağıdaki gibidir

Siirt Belediyesi İkamet Şartsız 50 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Yapacak!

Başvuru Şartları Neler ?

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  2. Kamu haklarından mahrum olmamak
  3. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  4. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.
  6. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,
  7. Tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak. Adayların boy ve kilo ölçümü belediyece yapılacaktır,
  8. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak,
  9. İtfaiye Eri kadrosuna başvuracak adaylar için sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları
  10. Zabıta Memuru kadrolarına başvuran adaylar için verilen en az B sınıfı ve İtfaiye Eri kadrolarına başvuran adaylar için en az C sınıfı belgesine sahip olmak

Siirt Belediyesi bünyesine yapılacak olan toplamda 50 zabıta memuru ve itfaiye eri alımı ilanının detayları için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.siirt.bel.tr/siirt-belediye-baskanliginailk-defaatanmak-uzere-memur-alim-ilani

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!