Memur AlımıKamu Personel AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi KPSS Sıralaması İle Mülakatsız 35 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi KPSS Sıralaması İle Mülakatsız 35 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi KPSS Sıralaması İle Mülakatsız 35 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi KPSS Sıralaması İle Mülakatsız 35 Sözleşmeli Personel Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı ilanı yeni haftada da yayımlanmaya devam ediyor. Resmi Gazete’te kamu personeli alımı ilanı yayımlayan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 35 personel alımı gerçekleştirecek. Cumhuriyet Üniversitesi personel alımı başvuru şartları neler? Üniversite personel alımı son başvuru tarihi ve diğer detaylar bu haberde.

Cumhuriyet Üniversitesi 10 Kadroda Alım Yapacak!

Üniversite rektörlüğünce yayımlanan kamu personeli alımı ilanı kapsamında lise mezunları arasından 10 Destek personeli, 3 koruma ve güvenlik görevlisi, 3 teknisyen ; önlisans mezunları arasından 1 tekniker, 5 sağlık teknikeri ve lisans mezunları arasından 6 büro personeli, 1 diğer sağlık personeli, 1 diyetisyen, 1 eczacı, 2 fizyoterapist, 2 spor uzmanı alınacak.

KPSS Sıralaması İle Mülakatsız Atama

Yukarıdaki kadrolar Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde istihdam edilecek. Başvuru yapacak adayların 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmaları gerekmektedir. Alımlar sıralama ile yapılacak olup adaylar mülakata tabi tutulmayacaktır.

Başvuru Şartları

Üniversite hastanesine alınacak kamu personeli adayları ilgili kadroya başvurmak için aşağıdaki şartları sağlaması gerekmektedir.

Not: Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuran adaylar için başvuru bitim tarihi itibariyle 40 (kırk) yaşını bitirmemiş olması, diğer pozisyonlara başvuran adaylar için başvuru bitim tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 35 personel alımı
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 35 personel alımı

Başvuru Tarihleri

Müracaatlar 20 Haziran 2022 tarihi itibariyle başlamış olup başvuru yapacak adaylar 4 Temmuz 2022 tarihine kadar Sivas Cumhuriyet Üniversitesi resmi internet sayfası www.cumhuriyet.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek) Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 35 personel alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu