Tarım İşletmeleri 50 Memur Alımı Başvuruları Başladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Tarım İşletmeleri 50 Memur Alımı Başvuruları Başladı!
Tarım İşletmeleri 50 Memur Alımı Başvuruları Başladı!

Tarım İşletmeleri 50 Memur Alımı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 50 memur alımı yapacağını duyurmuştu. Tarım İşletmeleri 50 sözleşmeli personel alımı başvuruları bugün başladı. Tarım İşletmeleri 50 teknik personel alımı başvuru şartları neler? Tarım İşletmeleri 50 kamu personeli alımı son başvuru tarihi belli oldu. İşte Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 50 sözleşmeli personel alımı detayları…

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Taşra Teşkilatında İstihdam Edilecek Ziraat Mühendisi, Veteriner Hekim, Tekniker ve Teknisyen Pozisyonlarına Ait Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümleri uyarınca 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında çalıştırılmak üzere aşağıdaki pozisyonlara yazılı ve sözlü sınav neticesinde açıktan atama yapılacaktır.

Kadro Dağılımı

Tarım İşletmeleri 50 Memur Alımı Başvuruları Başladı!

KPSS Şartı

Adayların bu ilana başvuru yapabilmeleri için son başvuru tarihi itibarıyla 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3(lisans mezunları için), KPSSP93 (önlisans mezunları için) ya da KPSSP94 (ortaöğretim mezunları için 24.12.2022 tarihinde açıklanan sonuç geçerli olacaktır.) puan türünden en az yetmiş(70) puan ve üzeri almış olmak gerekmektedir.
Başvuru Tarihleri

Başvurular, 17.01.2023-27.01.2023 tarihleri arasında Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına elden veya posta (İadeli taahhütlü veya kargo) ile yapılacaktır.

Sınav Tarihi ve Ücreti

Giriş sınavının yazılı bölümü, 18.03.2023 Cumartesi günü saat 10.00’da Gazi Üniversitesi Ölçme ve Değerlendirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GAZİÖDM) tarafından Ankara’da tek oturumda yapılacaktır.

Yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylar, 07.02.2023-20.02.2023 tarihleri arasında https://odeme.gazi.edu.tr adresinden T.C. Kimlik Numaralarını girerek 150 TL (yüzelliücreti banka/kredi kartı ile (kart numarası girilerek) ödeyeceklerdir.

Tarım İşletmeleri 50 Memur Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!