Personel Alımıİşçi Alımı

İŞKUR 81 İlde 1.042 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak! 2022 Nisan Ayı İŞKUR İş İlanları!

İŞKUR 81 İlde 1.042 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak! 2022 Nisan Ayı İŞKUR İş İlanları!
İŞKUR 81 İlde 1.042 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR 81 İlde 1.042 Paketleme İşçisi Alımı

İŞKUR paketleme işçisi alımı ilanları yayımladı. 81 İlde yüzlerce firma kendi bünyesinde paketleme işçisi alımı için süreci başladı. İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan duyurulara göre 81 ilimizde toplamda 1.042 Paketleme İşçisi Alım ilanı bulunuyor.

81 İlde 1.042 Paketleme İşçisi İlanı

İŞKUR e-şube üzerinden yayımlanan ilanlara göre İstanbul, Ankara, Antalya, Konya, Bursa, Kayseri İzmir Gaziantep ve Adana gibi büyükşehirle başta olma üzere 81ilde 1.042 paketleme işçisi alım ilanı bulunuyor.

Başvurular başladı 

İŞKUR paketleme işçisi alımı ilanları için başvuru süreci başladı. İş arayan adaylar İŞKUR e-şube üzerinden kendi kimlik numaraları ve e-devlet şifreleriyle giriş yaparak, 1.042 Paketleme işçisi alımı ilanlarından istediklerine online olarak başvuru yapabilirler.

En az ilkokul mezunu şartı

İŞKUR paketleme işçisi alımı ilanlarına başvuru yapacak adaylardan farklı firmalar ve farklı sektörler farklı mezuniyet dereceleri istemiş olsa da , adayların bir çok firmaya başvuru yapabilmeleri için en az ilkokul mezunu olmaları yeterli kabul edilmektedir.
Adaylar nasıl başvuru yapacak?

İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Paketleme İşçisi” , eğitim durumuna “İLKOKUL” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

İŞKUR 81 İlde 1.042 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak! 2022 Nisan Ayı İŞKUR İş İlanları!
İŞKUR 81 İlde 1.042 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak! 2022 Nisan Ayı İŞKUR İş İlanları!
Başvuru Şartları Nelerdir?

Paketleme işçisi alımlarında kurum ve ilana göre farklı başvuru şartları istenmektedir. Bunların arasında genel başvuru şartları:

  • Türk vatandaşı olmak,
  • En az 18 yaşını bitirmiş olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Çalışmaya ve görevini devam ettirmeye engel herhangi bir nedeni olmamak,
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • İş ahlakı olan , sorumluluk alabilen gelişime ve öğrenmeye açık
  • Gelişime açık ve görev bilinci yüksek olan  gibi birtakım şartlar aranmaktadır.

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan 1.042 Paketleme işçisi alımı ilanlarının bir kısmı yukarıdadır. İŞKUR 81 İlde 1.042 Paketleme İşçisi Alımı ilanlarının tamamına ulaşmak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilir ve ilanları detaylı olarak inceleyebilir ve başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu