Personel Alımı

İŞKUR Bay Bayan Silahlı Silahsız 1.366 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR Bay Bayan Silahlı Silahsız 1.366 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!
İŞKUR Bay Bayan Silahlı Silahsız 1.366 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR Bay Bayan Silahlı Silahsız 1.366 Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR Güvenlik Görevlisi alım ilanı duyurdu. İŞKUR üzerinden yayımlanan alım ilanlarına göre birçok şehrimizde bay ve bayan olmak üzere, silahlı ve silahsız toplamda 1.366 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Bay Bayan, Silahlı Silahsız alım

Yayımlanan ilanlara göre ülke genelinde faaliyette bulunan bir çok firma kendi bünyesinde bay bayan ve silahlı, silahsız olarak güvenlik görevlisi alım ilanı yayımladı.

Birçok ilimizde alım olacak

Özel okul, hastane gibi onlarca özel firma silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi olmak üzere birçok ilimizde alım ilanı verdi. Başta İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve Adana gibi büyük kentler başta olmak üzere birçok ilimizde alım olacak.

Başvuru süreci devam ediyor

İŞKUR Bay Bayan Silahlı Silahsız 1.366 Güvenlik Görevlisi Alımı ilanlarına başvurular İŞKUR üzerinden devam ediyor. İstenen özel ve genel şartları taşıyan adaylar İŞKUR e-şube üzerinden giriş yaparak Güvenlik görevlisi alımı ilanlarının tamamına ulaşıp, dilediklerine başvuru yapabilirler.
Başvurular nasıl yapılacak ? 

İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Özel Güvenlik Görevlisi” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Başvuru adresi : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx
Kadro dağılımı 

Özel Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 206
Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız) 1100
Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı 60

İŞKUR Bay Bayan Silahlı Silahsız 1.366 Güvenlik Görevlisi Alımı ilanlarıİŞKUR Bay Bayan Silahlı Silahsız 1.366 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!
İŞKUR Bay Bayan Silahlı Silahsız 1.366 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR Bay Bayan Silahlı Silahsız 1.366 Güvenlik Görevlisi Alımı ilanlarının bir kısmı yukarıda ki gibidir. İŞKUR üzerinde yayında olan ilanlarında tamamına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Özel Güvenlik Görevlisi (Silahlı) ilanlarının tamamı için TIKLAYIN

Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız) ilanlarının tamamı için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu