Personel Alımı

İŞKUR Büro Memuru Alımı Yapıyor! Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla farklı kurumlar bünyesinde 282 büro memuru alımı yapılacak. Yayımlanan kadroya göre, dış ticaret, genel, idari işler ve danışma memuru alanlarında alım yapılacak. İş ilanına başvuru yapmak için en az lise mezunu olmak gerekir.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak? 

  • Büro Memuru (Dış Ticaret) 2 Kişi,
  • Büro Memuru (Genel) 278 Kişi,
  • Büro Memuru (İdari işler) 2 Kişi,

Başvuru Şartları Nelerdir? 

– Türk vatandaşı olmak.

– Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

– Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

– Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

– Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

– İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

İŞKUR Büro Memuru Alımı Detayları

İŞKUR’da yayınlanan Büro Memuru Alımı ilanlarının detayları ve başvuru için link: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

( LİNKİ KOPYALAYIN VE TARAYICINIZIN ARAMA ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRIN )

Açılan İŞKUR internet sayfasında Meslek alanına ” Büro Memuru ” yazarak arama yapınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İŞKUR Üzerinden 11179 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak!

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum

  1. %70 enngelli vatandaşım önceden Sade Matbaa da stajerlik yaptım Balçova Kipa Baydöner de komilik yaptım Güzel Bahçede Empati Restoranda Komilik Yaptım A 101 de Reyon görevlisi olarak ve kasiyerlik yaptım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu