Personel Alımı

İŞKUR İlkokul Mezunu 300 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR İlkokul Mezunu 300 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor
İŞKUR İlkokul Mezunu 300 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR İlkokul Mezunu 300 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

İŞKUR iş ilanlarına yeni ilanlar daha eklendi. İŞKUR tarafından ilkokul mezunu 300 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Güvenlik görevlisi alımı ilanını İŞKUR online duyurdu. Başvurular İŞKUR E-şube’den yapılacak.

İŞKUR güvenlik görevlisi alımı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Manisa, Gaziantep, Kahramanmaraş gibi illerde 9 sayfada onlarca ilan yayınlandı. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlarda açık iş pozisyonu sayısı 300’ün üzerinde.

Başvuru Şartları

Vardiyalı ya da vardiyasız çalışacak Güvenlik görevlisi alınacaktır. Başvuruda bulanacak adaylar her ilanın belirttiği yaş şartını sağlaması gerekmektedir. Yaş 18-45 arası ağırlıklı olmakla birlikte 50 yaşına kadar alım olacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İş ilanlarına başvuracak iş arayanlar, İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “GÜVENLİK GÖREVLİSİ” , eğitim durumuna “İLKOKUL” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Listelenen ilanlarda size uygun olan ilana başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu