Personel Alımı

İŞKUR İlkokul ve Lise Mezunu 400 Kasiyer Alımı Yapacak!

İŞKUR İlkokul ve Lise Mezunu 45 Kasiyer Alımı Yapacak!
İŞKUR İlkokul ve Lise Mezunu 400 Kasiyer Alımı Yapacak!

İŞKUR İlkokul ve Lise Mezunu 400 Kasiyer Alım İlanı 

İŞKUR iş ilanlarına yeni ilanlar daha ekledi. Ülke genelinde İŞKUR tarafından ilkokul ve lise mezunu olmak şartıyla 400’den fazla kasiyer alımı gerçekleştirecek. Kasiyer alımı ilanını İŞKUR sitesinden online duyurdu. Kasiyer alımı için başvurular İŞKUR E-şube’den yapılacak.

İŞKUR kasiyer alımı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Manisa, Kocaeli, Adana, Samsun gibi illerde 50’den fazla sayfada ilanlar yayınlandı. İŞKUR E-şube’de yayınlanan ilanlarda ülke genelinde açık iş pozisyonu sayısı 400’ün üzerinde.

Başvuru Şartları

Vardiya saatlerine uyabilecek kasiyer alımı yapılacaktır. Başvuruda yapacak adaylar 17- -30 yaş aralığından olması gerekmektedir. Öğrenim durumu ise en az ilkokul olmalıdır.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İş ilanlarına başvuracak iş arayanlar, İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “KASİYER” , eğitim durumuna “İLKOKUL” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Listelenen ilanlarda size uygun olan ilana başvurabilirsiniz.

Ücret ve Diğer Bilgiler 

Kasiyer olarak işe başlayan kişilere, yemek, servis ve diğer ödemeler dışında asgari ücret üzerinden ödeme yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu