Personel Alımıİşçi Alımı

İŞKUR Kasım Ayında En Az İlkokul Mezunu 3 Binden Fazla Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR Kasım Ayında En Az İlkokul Mezunu 3 Binden Fazla Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak!
İŞKUR Kasım Ayında En Az İlkokul Mezunu 3 Binden Fazla Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR Kasım Ayında En Az İlkokul Mezunu 3 Binden Fazla Temizlik Görevlisi Alımı

İŞKUR iş ilanlarına her gün farklı pozisyonlarda farklı ilanlar eklenmeye devam ediyor. Bir çok şehirde İŞKUR tarafından en az ilkokul mezunu şartıyla 3 binden fazla temizli görevlisi alım yapılacak. Hangi şehirde kaç temizlik personeli alımı yapılacağı ise İŞKUR sitesinden duyuruldu.

Adaylar İŞKUR E-şube üzerinden temizlik görevlisi alım ilanlarına başvuru yapabilecekler. İŞKUR temizlik görevlisi alımı  Konya, İzmir, Ankara, Bursa, Manisa, Kocaeli, Adana, Gaziantep başta olmak üzere bir çok ilimizde 3 binden fazla alım ilanı yayımlandı. Şartları sağlayan adaylar İŞKUR e-şube üzerinden online olacak şekilde başvurularını yapabilirler.

Başvuru Şartları Neler?
En az ilkokul mezunu olan, vardiyalı çalışabilecek
TC vatandaşı olan
18-45 yaş arasında olan
Tam zamanlı çalışmaya uygun
Kişisel temizliğine önem veren adaylar başvurularını yapabilirler.

Başvurular Ne Zaman Ve Nasıl Yapılacak?
Adaylar temizli görevlisi olarak çalışmak istedikleri firmalara başvurularını Kasım ayı içerisinde İŞKUR üzerinden yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “TEMİZLİK GÖREVLİSİ” , eğitim durumuna “İLKOKUL” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Ücret ve Diğer Bilgiler
Temizli Görevlisi olarak işe başlayan kişilere, yemek, servis ve diğer ödemeler dışında asgari ücret üzerinden ödeme yapılacaktır. Bazı firmalarda çalışma saatleri dışında yapılan mesai saatlerine de ödemeler yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu