Personel Alımıİşçi Alımı

İŞKUR Üzerinden 806 Büro Memuru Alımı Yapılacak!

İşkur Üzerinden 806 Büro Memuru Alımı Yapılacak!
İŞKUR Üzerinden 806 Büro Memuru Alımı Yapılacak!

İŞKUR Üzerinden 806 Büro Memuru Alımı

İŞKUR üzerinden her gün yüzlerce alım ilanı yayımlanmaya devam ediyor. Kamu ve özel sektörde bir çok pozisyon ve unvanlarda personel alımları devam ederken, son olarak İŞKUR üzerinden 806 Büro Memuru iş ilanı yayımlandı. Bir çok ilimizde alımlar için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayımlanırken, Hangi şehirde kaç Büro Memuru alımı yapılacağı İŞKUR e- şube üzerinden duyuruldu.

Başvurular Ne Zaman Ve Nasıl Yapılacak?

Talep ettikleri ilde farklı firmalarda Büro Memuru olarak çalışmak isteyen adaylar Kasım ayı içerisinde İŞKUR e-şube üzerinden başvurularını online olacak şekilde yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “BÜRO MEMURU” , yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan istedikleri şehirlerde uygun olan ilana başvurabilecekler.

Ülke genelinde 806 Büro Memuru alımı yapılacak

İŞKUR e-şubeye online olarak giriş yapan adaylar burada ülke genelinde talep ettikleri şehirlerde Büro Memuru iş ilanlarına başvurularını yapabilecekler. İşkur üzerinden bakıldığında güncel olarak, İstanbul, Ankara ,İzmir, Bursa , Konya, Trabzon, Rize, Adana, Adıyaman, Balıkesir gibi büyük illerle birlikte daha bir çok kentimizde toplamda 806 Büro memuru alım ilanı yayımlandı.

Başvuru Şartları 

  1. TC vatandaşı olan
  2. 18-40 yaş arasında olan
  3. Tam zamanlı çalışmaya uygun
  4. Kişisel temizliğine önem veren adaylar başvurularını yapabilirler.
  5. Bilgisayar kullanmayı bilen
  6. Ofis Programları kullanabilen
  7. Klavyeyi hızlı kullanabilen
  8. Bilgisayar ve yeni programlar öğrenmeye açık gibi şartlar istenmektedir.

Maaş ve Ekstra Ödenecek tutarlar

Firmalar arasında farklılıklar bulunsa da minimum olarak Büro Memuru olarak işe başlayan kişilere, yemek, servis ve diğer ödemeler dışında asgari ücret üzerinden ödeme yapılacaktır. Bazı firmalarda çalışma saatleri dışında yapılan mesai saatlerine de ödemeler yapılacaktır. Yapılacak iş ve mezuniyet durumuna göre maaşlar değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu