Personel Alımı

İŞKUR Vasıtasıyla 294 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak! Detaylar Belli Oldu!

İŞKUR Vasıtasıyla 294 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

İŞKUR aracılığıyla 294 Güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Yapılacak olan alımlarla ilgili detaylar belli oldu. Türkiye genelinde ilköğretim ve lise mezunu güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Özel sektör ve kamuda iş arayanlar için umut olan İŞKUR, yeni iş ilanları yayımladı. İŞKUR Vasıtasıyla güvenlik görevlisi olarak iş arayan yüzlerce vatandaş çeşitli illerde görev alacak İŞKUR iş başvuruları İŞKUR İl Müdürlüğünden veya kurumun online internet sitesi üzerinden tamamlanabilecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

a) Özel Güvenlik Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak,

b) Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak,

c) Adaylar için en az 170 cm boyunda olmak, adayın boyundan [15 > Kilo-(boy-100)] belirtilen formülüne göre 15 birimden fazla olmamak.

d) 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak – temel eğitim sonrası kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması ve Valiliklerce verilen geçerli Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

Başvuru Şekli 

Başvurular başlamış olmakla beraber başvuru özel şartları alım yapılacak ile ve kuruma göre farklılık gösterecektir. Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 sitesine girmeleri gerekir.

İlanla İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu